Seat Şanzıman Güncelleme Hatası Verdi!

mustafa |

Seat leon 1.6 dsg ikinci el araç aldım bayram seyahate çıkmadan önce arabamı periyodik bakımını yaptırmak üzere servise bıraktım bayramdan önce teslim edileceğinin söylediler. Servis bakımın yanı sıra şanzıman güncellemesinin olacağını söyledi ve garanti kapsamında yapılacağını belirti bana toplam 390 tl gibi bir masraf olacağını söylediler arabamın durumun öğrenmek için aradığımda şanzıman güncellemesinde hata olduğunu değişim gerektiğini söylediler ben aracımı geri istedim şanzımanı geri taktıkların araba ikinci viteste ıstop ettiğini ve çalışmadığını söylediler arabam şuanda serviste çalışmıyor aracımın yapılması için 20000 lira masraf çıkardılar aracı teslim ettiğim gibi geri istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • mustafa
  13 Ağustos
  15:03

  İnsanları bu kadar zorda bırakmayınız. Çözüm yollarınızı tekrar incelerseniz firmanız için artı bir adım olacaktır. İnsanlar sizi tercih nedenleri keyifli ve mutlu olmak olsun , zorda bırakılma , madur edilme ve başına dert alma gibi anlayış olmasın..

 • mustafa
  13 Ağustos
  14:59

  Aradan 7 gün geçti sadece 1 kişi aradı sorunumu anlattım.Yetkiliyle görüşeceğini bildirdi.Müşteri hizmetlerini defalarca aradım.Aracımla ilgili hiçbir sonuca varamadılar.Neden beni bu kadar mağdur ediyorsunuz.Sizin yüzünüzden hergün taksiyle işlerimi çözmeye çalışıyorum.Bu yetmiyor birde hergün araçlar ilgili birileriyle görüşüyorum.Kendim arıyorum. Sizinle uğraşmaktan işimden gücümden oldum. Ben daha fazla beklemek istemiyorum. Yeter oyaladığınız. İNSANLARI BU KADAR OYALAMAZSINIZ Mahkemede görüşürüz.

 • 06 Ağustos
  10:32

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. TUNC ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  (212) 335 04 34