11 Aralık 2014

Seat Ön İki Led Farlarda Su Buharı Oluştu.

02/01/2014 tarihinde Vosmer İzmir de teslim aldığım 2013 model Seat Leon fr donanımlı aracım kullanımım dan 1 ay sonra ön iki farında su buharı oluştu. 03 şubatta askere gideceğimden erteledim. Askerliğimi tamamladıktan sonra arka stopların da sineklerin olduğunu fark ettim. Geri iki durum için Vosmer İzmir'e gittim arka stoplar için hava ile sinekler çıkarılmaya çalışıldı. Doğuş garantinin sunduğu çözümmüş bu.

Ön farlar için gerekli fotoğrafları çekip doğuş garantiye yolladılar fakat sonuç olumsuz. Nedeni ise görüşü engelleyecek bir durum olmadığından garanti karşılamıyor. Kim yeni aldığı aracın ön farlarında lekeleri ister ve sineklerle de baş başa kaldık. Doğuşa Otomotive yakışmadı.

Hüseyin 6.652 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 01 Ocak 2015

    Arka stop lambalar değiştirildi fakat ön LED farlar su lekeleriyle baş başa kaldı. Doğuş müşteri ayırt ediyor çünkü daha önce benzer sorunla karşılaşan arkadaşların LED farları değiştirilmiş olmasına rağmen benim neden değiştirilmedi. Çözüm bu yöntemle yapılamayacaksa mahkemede gereken hakkımızı isteriz saygılarımla.

  • Seat Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. CANDAN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön