Seat Lütfen Bir Açıklama!

Fatih D. |

Temmuz ayında sıfır aldığım Seat İbiza'da bir dünya sıkıntı çıkıyor. Klima ses geliyor, klima tuşu takılıyor, geri vites sık sık takılıyor, silecek çalışırken iç taraftan ses geliyor, frenden ses geliyor, kemer takılı iken kemer ikaz göstergesi yanıyor ve en son bugünde rampada el freni çekili bırakıyoruz aracı, kiralık ev bakıp iniyoruz aşağıya. Eşim 1 yaşındaki oğlumla arka koltuğa biner binmez araç geri geri gitmeye başlıyor, aracı tutamadık! Allah'tan inşaat demirleri sayesinde araç durabiliyor!

Şoför kapısı tabi ki hasar gördüğü için kapanmıyor. Bunun nasıl bir açıklaması olabilir, eşime oğluma zarar gelseydi ne olacaktı? Kamera kayıtları ile polise ve mahkemeye başvuracağım. Gerçekten çok yazık!

Etiketler :

Vites ve Kutusu Fren

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  22 Aralık
  14:56

  Milyar dolarlık iki şirket Seat ve doğuş oto bu kadar mı acizsiniz, iş haciminize göre pire kadar küçük olan bir sorunu çözemediniz, hadi çözememeyi geçtim, müşteri karşısına çıkıp dinleyecek cesaretiniz de mi yok. Yazık çok yazık.

 • Fatih D.
  20 Aralık
  19:02

  16-12-2015 tarihinde bir şikayette bulundum, ama hala ciddiye alan kimse çıkmadı. Cep telefonu için firmalar 10 kere aramıştı şimdiye kadar.
  İspanya çözüm bekliyorum.

 • 17 Aralık
  09:22

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. D. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  SEAT INFO
  444 73 28