Seat Kusurlu Araç Satışı Yaptı.

Bedri Ö. |

2011 Model Seat İbiza ST Style 1,2 Tsi 105Hp DSG şanzıman aracım var. Aracımı sıfır olarak Doğuş Otomotiv Avek bayisinden aldım. Tüm bakımlarını Erya Otomotiv yetkili serviste yapıldı.
26,900 KM'de bulunan ve 3 yaşındaki aracımın triger zincir setinden ses geldiği ve değişmesi gerektiği belirtilmiştir.

Bilmeyenler için belirteyim 3 yaşında ve 30,000 km bir aracın triger zinciri değişmez. Bu fabrikasyon bir hata olup başka insanlarda sorunu yaşamaktadır. Zincir, kayıştan daha sağlam bir parça olup 200 Bin KM kadar dayanması beklenmektedir. Kimse orta segment bir aracın 30 Bin bakımında 1700 TL vermez. Motorun içerisinde bulunan ve kazası olmayan bir parçayı kullanıcı bozamaz. Bu araç kusurludur.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bedri Ö.
  26 Mayıs
  09:14

  Alman teknolojisine aldandım. Tamamen kendi ceplerini düşünen bir araç topluluğu üretmişler. 2litre fazla yaksın ama HONDA dan şaşmayın derim. Seat, Auidi, Wv her 3 araçtada aynı sorunlar var.

 • Bedri Ö.
  22 Mayıs
  22:55

  Konu ile ilgili olarak bilgilendirilmedim. Bilgilendirme yapılmamıştır. Sadece yardımcı olunamadığı söylemiştir. 3yaşında 30bin km de bir aracın triger zincirinin gevşemesi normal değildir. Tüm markalarda aracı olanlara soruyorum kim nezaman triger kayış veya zincir değiştirmiş

 • 22 Mayıs
  17:38

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Ö. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28