10 Aralık 2015

Seat Kullanamadığım Özellik!

Seat araçta aile paketi içerisinde, tavanda bir medya izleme ekranı bulunmaktadır. Kullanma kılavuzunda ise ekrana bir medya oynatıcı ile bağlanılarak, müzik,... Medya ürünlerini izleyebileceğimiz belirtilmekte ki ayrıca aracın tanıtım/satışı esnasında da bu durum vurgulanmaktadır. Tanıtımından etkilenerek, opsiyonel olarak tercih ettiğim ürünü, tedarikçinin yetersizliği nedeniyle kullanamamaktayım. Bu konuda Seat 'dan bilgi istiyorum.

Atakan 1.625 Okunma

Cevaplar

 • Atakan 30 Aralık 2015

  Kullanım kılavuzu için bekliyorum halâ. Seat 2015 yılı Mart ayında sattığı ürün için bile doğru dürüst destek veremiyor.

 • Atakan 23 Aralık 2015

  Aracı alırken bu cihazla ilgili bir kılavuz veriliyormuş. Bu kılavuz bana verilmedi. Teknik ekipden bir arkadaş aynı pakete sahip bir araç geldiğinde kılavuzun fotokopisini yollayacağını söyledi. Kendisine teşekkür ederim fakat firmanın bana vermediği bu kılavuzun orjinalini temin edip göndermesini bekliyorum.

 • Atakan 16 Aralık 2015

  Bugün aradılar, konuyla ilgili cuma gününe kadar bu konuda bilgili birinin beni arayacağını söylediler. Bekliyorum bakalım.

 • Atakan 15 Aralık 2015

  Arayan soran yok. Bakalım arayınca bir çözüm sunacaklar mı?

 • Seat Temsilcisi10 Aralık 2015

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. G. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön