06 Ağustos 2014

Seat 'in Umursamazlığı!

2585873 numara şikayetimle arayan Seat temsilcisi, en kısa sürede sizi arayacağız dedi ve tam 15 gün oldu. Seat garantisi devam eden bir aracında bir sorun olduğunda, sorunu çözmediği gibi, müşterisini ciddiye de almıyor. Otomobili alabilecek kadar parası olan herkes, bir çift far camını da kendi parası değiştirebilir ama Seat kaybettiği ve kaybedeceği itibarını tekrar kazanır mı bilemem.

Hasan 3.968 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 06 Eylül 2014

  Şimdide arka koltuk döşemeleri sökülmeye başladı ama dert etmiyorum zira hala fonksiyoneller, iş görüyorlar....

 • Hasan 01 Eylül 2014

  Seat İbiza nın far camlarına ilaveten gösterge ekranı camı da lekelenmeye başladı. Mevcut lekeler ise koyulaşmaya. Ama firmanın hakkını yememek gerek zira hala fonksiyon görüyor farlarımız. Yeterince koyulaşınca ben kendi paramla camları değiştireceğim tabi daha önce satamazsam ki, satılması çok zor bir araç bu Seatlar.

 • Hasan 19 Ağustos 2014

  Seat almayı planlayanlar, tercihinizi birkez daha düşünün. Markanın Türkite temsilciliği tam bir umursamazlık örneği sergiliyor. Konuşmaları, "bu paraya bu araba, almasaydınız, çok ince eleyip sık dokuyorsunuz, araba çalışıyor ya daha ne istiyorsunuz" ekseninde dönüp duruyor. Öğrenmişler bir fonksiyonellik, gerisi umurlarında değil.

 • Hasan 12 Ağustos 2014

  Seat ta bir değişiklik yok. Neredeyse alacak başka marka mı yok almayın bizim markamızı demeye getiriyorlar. Bizde artık almayacağız. Her fırsat ve zeminde Seat ın bu tutumunu dile getireceğiz elbette.

 • Hasan 08 Ağustos 2014

  Seat diyor i; Farınızda ki lekelenmeler teknik yada fonksiyonel bir sorun oluşturmuyor. Seatlarda görüntü önemli değil. Yani arabanızın boyası tamamen soyulabilir, bu teknik yada fonksiyonel bir sorun değildir yada koltuk döşemeleriniz dağılabilir, bu Seat ı bağlamaz, garnatisi olması yada aracın henüz 6000 km de olması önemli değildir.Siz de Seat almasaydınız, başka alacak arabamı yok... Kullandıkları kelimeler bunlar değil elbette, daha profesyonel kelimeler ama, benim anladığım tam olarak bunlar.Seat ı olanlar ve olmasını planlayanlar, bir kez daha düşünün.

 • Seat Temsilcisi06 Ağustos 2014

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ŞAHİN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön