Seat 'in Umursamazlığı!

Hasan Aykan Ş. |

2585873 numara şikayetimle arayan Seat temsilcisi, en kısa sürede sizi arayacağız dedi ve tam 15 gün oldu. Seat garantisi devam eden bir aracında bir sorun olduğunda, sorunu çözmediği gibi, müşterisini ciddiye de almıyor. Otomobili alabilecek kadar parası olan herkes, bir çift far camını da kendi parası değiştirebilir ama Seat kaybettiği ve kaybedeceği itibarını tekrar kazanır mı bilemem.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Aykan Ş.
  06 Eylül
  13:11

  Şimdide arka koltuk döşemeleri sökülmeye başladı ama dert etmiyorum zira hala fonksiyoneller, iş görüyorlar....

 • Hasan Aykan Ş.
  01 Eylül
  11:12

  Seat İbiza nın far camlarına ilaveten gösterge ekranı camı da lekelenmeye başladı. Mevcut lekeler ise koyulaşmaya. Ama firmanın hakkını yememek gerek zira hala fonksiyon görüyor farlarımız. Yeterince koyulaşınca ben kendi paramla camları değiştireceğim tabi daha önce satamazsam ki, satılması çok zor bir araç bu Seatlar.

 • Hasan Aykan Ş.
  19 Ağustos
  08:32

  Seat almayı planlayanlar, tercihinizi birkez daha düşünün. Markanın Türkite temsilciliği tam bir umursamazlık örneği sergiliyor. Konuşmaları, "bu paraya bu araba, almasaydınız, çok ince eleyip sık dokuyorsunuz, araba çalışıyor ya daha ne istiyorsunuz" ekseninde dönüp duruyor. Öğrenmişler bir fonksiyonellik, gerisi umurlarında değil.

 • Hasan Aykan Ş.
  12 Ağustos
  11:06

  Seat ta bir değişiklik yok. Neredeyse alacak başka marka mı yok almayın bizim markamızı demeye getiriyorlar. Bizde artık almayacağız. Her fırsat ve zeminde Seat ın bu tutumunu dile getireceğiz elbette.

 • Hasan Aykan Ş.
  08 Ağustos
  08:37

  Seat diyor i; Farınızda ki lekelenmeler teknik yada fonksiyonel bir sorun oluşturmuyor. Seatlarda görüntü önemli değil. Yani arabanızın boyası tamamen soyulabilir, bu teknik yada fonksiyonel bir sorun değildir yada koltuk döşemeleriniz dağılabilir, bu Seat ı bağlamaz, garnatisi olması yada aracın henüz 6000 km de olması önemli değildir.Siz de Seat almasaydınız, başka alacak arabamı yok... Kullandıkları kelimeler bunlar değil elbette, daha profesyonel kelimeler ama, benim anladığım tam olarak bunlar.Seat ı olanlar ve olmasını planlayanlar, bir kez daha düşünün.

 • 06 Ağustos
  15:49

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ŞAHİN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28