21 Temmuz 2014

Seat Garantimi Uzatmıyorlar.

Seat İbiza model aracım 2013 ocak trafiğe çıkışlı olarak Kayadibi Otomotiv den alındı. 1 ay önce servise gittiğimde garantimi uzatmak istediğimi belirttim. Uzatamayacağımı bunu araç satın alındıktan sonraki 1 aylık süre içerisinde yapabileceğimi belirttiler. Ben aracı aldığımda istediğim zaman garantiyi uzatabileceğimi belirtmişlerdi.

Şimdi ise Doğuş Oto tarafından bu kuralın değiştirildiğini ve bu hakkımdan yararlanamayacağım belirtildi. Bu usulsüz bir değişiklik ve aracı aldığım tarihteki koşulların benim için geçerli olması gerekir. En kısa zamanda benimle iletişime geçilmesini rica ediyorum. Bu konuda tatmin edici bir cevap alamazsam konuyu Seat International ile paylaşacağım.

Adem 5.754 Okunma

Cevaplar

  • Adem22 Mart 2015

    Doğuş Otodan 5 ay önce yeni kampanyaya geçmeleriyle bana yardımcı olabileceklerini belirttiler. Kampanyaya geçildi ancak benimle iletişime geçen kimse olmadı. Şikayetimi Seat International üzerinden devam edeceğim.

  • Adem11 Ekim 2014

    22 Temmuz tarihinde Doğuş Oto tarafından arandım. Yakın zamanda yeni bir kampanyanın başlayacağını bu kampanya ile birlikte garanti süresi bitmemiş araçların ek garantilerinin yapılabileceğini belirttiler. Ancak neredeyse 3 ay oldu ve ortada bir kampanya yok. 10 Ekimde serviste bakım yaptırdım. Müşteri temsilcisine böyle bir kampanya hakkında bilgisi olup olmadığını sorduğumda kendilerine böyle bir kampanya hakkında bilgi verilmediğini söyledi. Aralıkta 2 yıllık garanti sürem bitecek bu durumda zaten garanti uzatma gibi bir hakkım olmayacak. Doğuş Oto müşterilerini oyalamaktan başka bir şey yapmıyor maalesef.

  • Seat Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KESKİN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön