23 Eylül 2014

Seat Garanti Sürecinde Ürünü İncelemeden Red Cevabı Verdi!

Daha 40000 km de ve garantisi devam eden Seat leon aracımın direksiyon simidin de soyulmalar-boya atmaları meydana gelmesine rağmen Doğuş Otomotiv garantiden değişimini yapmıyor. Kayseri Özsa Serviste direksiyon simidimin fotoğraflarını çekerek Doğuş otomotive gönderdi ve Doğuş otomotiv nasıl oluyorsa sadece fotoğrafa bakarak dış etkene maruz kalmış, el kremi,temizlik maddesi vb. diyebildi. Ben ne el kremi kullanırım ne direksiyona nede arabanın direksiyonuna herhangi bir kimyasal sürerim. Sadece fotoğrafa bakarak bu sonuca nasıl ulaştınız çok merak ediyorum. Siz ürününüze güveniyorsanız bende kendime güveniyorum. Gerekli incelemeyi sizler yapmaya tenezzül bile etmediniz ama ben edeceğim.

Seyit 4.862 Okunma

Cevaplar

  • Seyit 23 Eylül 2014

    Altunkuş değil Altunkaş önce bunu belirteyim. Benimle yapmış olduğunuz görüşmede dış etken kaynaklı olduğunu söylediniz.Bende size bunu fotoğraflara bakarak nasıl tespit edebildiniz dedim. Sizde garanti birimimiz böyle karar vermiş dediniz. Ürüne daha dokunmadan sadece fotoğrafa bakarak üstelik 1-2 saat içinde nasıl red cevabı verebiliyorsunuz? Müşteri memnuniyeti sağlamak adına bir direksiyon simidi değişiminde bile problem çıkarıyorsunuz, çözme yoluna gitmiyorsunuz. İşi yokuşa sürüyorsunuz. Hangi kanunun hangi maddesinde yazıyor ürün incelenmeden garanti hakkında karar verilebilir diye? Bana detaylı olarak şu nedenden dolayı garanti kapsamından değişimi yapılamamaktadır bile diyemediniz. "El kreminizden yahut temizlik maddesinden olmuştur" diyorsunuz. Kusura bakmayın ama her şey aracı satana kadarmış.

  • Seat Temsilcisi23 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ALTUNKUS ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön