29 Nisan 2015

Seat Doğuş Personelin Davranışı!

6 Nisan 2015 tarihinde İzmir Gaziemir Seat'tan araç satın aldım. Aldığım araçla ilgili memnuniyet anketi yapılmak üzere 27 Nisan 2015 pazartesi günü Doğuş Otomotiv'den yetkili personel aradı ve sorularına başladı. Bir sorusu ile ilgili bir şey izah ederken lafımı kesip yapıldı mı yapılmadı mı beyefendi diye lafımı bir kesti, tekrar lafa başlarken tam yine "beyefendi yapıldı mı yapılmadı mı sadece soruma cevap verin" diye sözüm azarlanmam suretiyle bir kez daha kesildi.

Kötü bir söz söylememek için zor tuttum kendimi anketi tamamlayıp telefonu kapattım. Bu kabalık nedir böyle insanın lafını kesip arka arkaya azarlamak da ne oluyor? Müşteriye böyle mi muamele ediyorsunuz?

Gökhan 2.909 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2015

    Kısa sürede firma yetkilisi hanımefendi arayarak durumla ilgili bilgi almış ve gerekli girişimlerin yapılacağını ifade ederek özürlerini sunmuştur. Duyarlı yaklaşımları için teşekkür ederim.

  • Gökhan 02 Mayıs 2015

    Doğuş Otomotivden arayan hanımefendi yaşanan olayı en başından dinleyerek özürlerini iletmiştir ve gerekli girişimlerin firma tarafından yapılacağını beyan etmiştir. İlgi ve alakalarına teşekkür ederim. Umarım böyle sorunları bir daha yaşamam.

  • Seat Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. G. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön