Seat Doğuş Oto Servis!

Selim F. |

Leon aracımı servis' de yaptıkları kaporta hasarını benden gizlediler ve aracımı satarken ortaya cıktı ve alıcı vazgeçti. Değer kaybı ile sattım Doğuş otoya mail ve sesli bu konuyu anlattım geri dönüş yapmadılar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim F.
  11 Mart
  17:09

  Günah çıkarır gibi bir açıklama yaptılar sonra kuş oldular yazdıklarıma dahi cevap veremiyorlar çünkü bana ulaştıklarına dair bir kanıt asla ve asla bulamadılar bulamazlarda

 • Selim F.
  11 Mart
  14:11

  Şuan o kadar şaşırmış durumdayım ki müşteri olarak yalancı duruma da sokulmuş oluyorum eğer beni bu konu hakkında aradıysanız dediğim gibi kanıt isterim hatta bu yazışmaları kanıt olarak alıp avukata danışacağımı tarafınıza iletiyorum mahkemede aranıp aranmadığım telefon numaralarından geriye dönük dökeriz bakarız kim haklı kim haksız anlayacağız. Bu konu hakkında olur ya tekrar tarafıma bilgi verilmek istenir ise cep numaram 0507 740 50 84 araya bilirsiniz.

 • Selim F.
  11 Mart
  13:34

  Yapmanız gereken ne zaman ve tarafıma nasıl bilgilendirme yaptığınızı burada herkesin göreceği şekilde paylaşmanız olacaktır.

 • Selim F.
  11 Mart
  13:33

  Kendinizi böyle hemen temizleyemeyeceksiniz kusura bakmayın ben daha gencim geçmisi unutacak değilim yaşadıklarım asla ve asla ne unutulur ne de unuttururum

 • Selim F.
  11 Mart
  13:32

  Bu konu hakkında tarafıma her hangibir donuş yapılmamış asla ve asla tarafıma bilgi verilmemiştir. Kanıt saplar mısınız

 • 11 Mart
  11:26

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. FIRAT ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28