Seat Direksiyon Soyulması.

Muhammet C. |

2014 Şubat ayında 2013 modeli sıfır olarak Bursa Doğuş Otomotiv'den almış olduğum aracımdaki 27000 km ye geldiğinde tahmini 1 yıl içinde direksiyonumda soyulmalar oluştu yetkili servis aracımı kontrol etmeden kullanıcı hatası olduğunu söyledi yaptığım bütün itirazlara rağmen gerekli düzeltilme yapılmamıştır. Bir hafta önce sis farlarımda buharlanma fark ettim onunda garantiye girmediği söylendi. Olabilirmiş o zaman aracı satarken böyle bilgi verilseydi. Gerekli incelemenin yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet C.
  08 Haziran
  13:34

  Bunca zaman süresince hala geri dönüşüm sağlamadiniz. Çok teşekkür ederim.

 • Muhammet C.
  28 Mayıs
  13:12

  Kullanıcı hatası olarak neyi yanlış yaptığımda belirtinki alacak arkadaşlar aynı hatayı yapıp Seat markasına kusmesinler. 

 • Muhammet C.
  28 Mayıs
  13:10

  Verdiğiniz bilgilendirmeyi yazayimda yeni Seat alacak arkadaşlara bilgi amaçlı olsun. Aracımà bakmadan hiçbir kontrol etmeden incelemeden neden olduğu hakkında hiç bir açıklama vermeden kullanıcı hatası olduğu söylenmiştir bu kadar şikayeti olan insan varken neden kendi hatanızi kabul edip garanti kapsamında olan aracımı inceleyip müşteri memnuniyeti saglasaydiniz ne güzel olurdu.

 • 28 Mayıs
  12:49

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. MUHAMMET Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT INFO
  444 73 28 javascript:;