28 Mayıs 2015

Seat Direksiyon Soyulması.

2014 Şubat ayında 2013 modeli sıfır olarak Bursa Doğuş Otomotiv'den almış olduğum aracımdaki 27000 km ye geldiğinde tahmini 1 yıl içinde direksiyonumda soyulmalar oluştu yetkili servis aracımı kontrol etmeden kullanıcı hatası olduğunu söyledi yaptığım bütün itirazlara rağmen gerekli düzeltilme yapılmamıştır. Bir hafta önce sis farlarımda buharlanma fark ettim onunda garantiye girmediği söylendi. Olabilirmiş o zaman aracı satarken böyle bilgi verilseydi. Gerekli incelemenin yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Muhammet 2.520 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet 08 Haziran 2015

  Bunca zaman süresince hala geri dönüşüm sağlamadiniz. Çok teşekkür ederim.

 • Muhammet 28 Mayıs 2015

  Kullanıcı hatası olarak neyi yanlış yaptığımda belirtinki alacak arkadaşlar aynı hatayı yapıp Seat markasına kusmesinler. 

 • Muhammet 28 Mayıs 2015

  Verdiğiniz bilgilendirmeyi yazayimda yeni Seat alacak arkadaşlara bilgi amaçlı olsun. Aracımà bakmadan hiçbir kontrol etmeden incelemeden neden olduğu hakkında hiç bir açıklama vermeden kullanıcı hatası olduğu söylenmiştir bu kadar şikayeti olan insan varken neden kendi hatanızi kabul edip garanti kapsamında olan aracımı inceleyip müşteri memnuniyeti saglasaydiniz ne güzel olurdu.

 • Seat Temsilcisi28 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. MUHAMMET Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28 javascript:;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön