Seat Çekici Parasını Benden İstiyor!

Erman B. |

26.08.2014 tarihinde garantisi bitmemiş olan Seat marka arabamla yolda kaldım. Çekici ile aracı en yakın yetkili servis olan Doğuş oto ya bıraktık. Akşam üzeri olduğu için servis kapalıydı. Güvenlikteki arkadaş aracı teslim aldı ve yarın sizi arayacaklar bilgi alacaklar dedi. Ertesi gün oldu arayan soran kimse yok daha sonra ben aradım öğleden sonra 3 gibi dedim kimse aramadı bilgi almadı. Karşıdaki arkadaş aracınıza en erken 1 hafta sonra bakmaya başlayacağız o zaman arayacaktık sizi dediler. dedim sakamı yapıyorsunuz. Sonra Seat ı aradım durumu anlattım aracıma yetkili servisiniz bakamıyor başka bir servise yönlendirin. çekici parasını benden istediler. Tam bir ilgisizlik artık nefret ettim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman B.
  30 Aralık
  08:49

  Vallahi ılk arabamı Seat ta sıfır aldım. Bundan sonra Seat ile işim olmaz benim için ılk ve son oldu. Arabayı satarken binbir takla sonrasında fasofiso. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

 • Erman B.
  28 Ağustos
  16:07

  hikaye ye devam. 2 gün geçtş araç serviste ne arayan var ne soran.

 • 28 Ağustos
  15:59

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. BAYRAMİN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla
  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28