10 Ocak 2014

Seat Bayi Anlaştığım Fiyatın Üzerinde Ücret Talep Ediyor!

14 Aralık 2013'te Doğuş Otomotiv'le anlaşmalı Ümraniye Kayadibi Otomotiv'e gittim ve Seat Ibiza için model araba için 40.450 TL rakam üzerinden anlaşıp kaporoyu da vererek arabayı aldım. Takip eden hafta içinde banka kredisi çekip elimdeki parayla birlikte araç bedelinin tamamını ödeyerek aracın geliş tarihini beklemeye başladım. Bize ilk söylenen tarih 03 Ocak 2014 idi fakat araç gelmedi.

Bununla birlikte biraz evvel aranarak yeni gelen Ötv zammı ve KDV'yle birlikte benden tam 3.400 TL fark isteniyor. Muhtemelen araç ellerinde fakat aradaki farkı kendileri ödememek için bana araç yok muamelesi yapıyorlar. Mahkemelik olacağız.

Murat 994 Okunma

Cevaplar

  • Murat 14 Ocak 2014

    Hala bir çözüm getirilmedi.Araba da ortada yok! Bana telefon edilerek kur farkı ve ötv zammından ötürü bunların olduğunu söylediler. Ben de kendilerine sizin aracılığınızla şu soruyu soruyorum: "Euro 3 TL'ye çıkmasaydı da 2 TL'ye düşseydi, edilecek kârı benimle paylaşacak mıydınız?" Ben hesabımı yılbaşından günler evvel kesmişim. Bankadan ona göre krediyi çekmiş ve bütün parayı yatırmışım. Bu mudur sizin kurumsallığınız ve müşterinize verdiğiniz değer? Yazıklar olsun.

  • Seat Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. MUSTAFA ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön