09 Eylül 2016

Seat Ayıplı Mal Satışı.

Aracım sıfır olmasına rağmen 1,5 aydan sonra on konsolda ses, sağ ön kısımda 3000 devirde cızırtı sesi ve sol ön kapıda rüzgar sesi şikayetiyle Etimesgut'ta ki Doğuş servisine götürdüm. Araç test sürüşüne tutulmadan bütün sıkıntıların giderildiği belirtilerek teslim edilmiştir. Araç servisten çıktığı anda ön sağdan gelen sesin devam etmesi ve sağlam olan sağ ön yolcu emniyet tokasının da bozulması üzerine aynı şikayetlerle bu sefer Çankaya'da ki servise yönlendirilmiştir. Burada araç cuma günü alınmış ve cumartesi sorunların giderildiği ve aracın teslim alınması istenmiştir.

Eşim test sürüşünü ustayla yaptığı sırada sesin devam ettiği ve geçmemesi üzerine
araç alınmadan servise bırakılmıştır. Pazartesi ise araç alındıktan sonra ön camdan rüzgar sesi, vites geçişlerinde zorlanma ve aşırı yakıt tüketimi görülmüştür. Sıkıntı bir iken her servis sonrası sıkıntılara başkaları da eklenmiştir.

Ali 2.704 Okunma

Cevaplar

  • Seat Temsilcisi09 Eylül 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön