Seat Avek Aracımın Soğutma Sıvısına Bakmıyor.

Gültekin E. |

23.10.2014 tarihinde Seat Avek yetkili servisine aracımın soğutma sıvısının eksildiğini yağımında eksik olup gerekli kontrolün yapılmasını istedim. A*** R*** Ö. adındaki servis danışmanı iş emri açmak veya aracımın kaputunu kaldırıp ilk muayenesini yapmak yerine bu araçlarda böyle olur suyunuz buharlaşmıştır çeşme suyu koyun motor yağı eksilir normaldir gibi başından savan usul erkan bilmez bir tavırla sorunumu gidermek yerine garanti kapsamındaki aracıma gereken işlemi yapmamıştır.

Fakat kendisine soğutma suyumun kabında çatlak hortumlarda sızıntı veya devir daim pompasında kaçırma olabileceğini anlatmama rağmen hiçbir sonuç alamadan servisten ayrıldım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gültekin E.
  02 Kasım
  22:19

  hiçbir şekilde sorunuma çözüm bulunamadı

 • Gültekin E.
  02 Kasım
  22:18

  seat aracı satana kadar müşteriye ilgi gösteriyor fakat aracınızla ilgili en küçük sorunda kesinlikle bahaneler üretiyor yetkili servis tutumu çok vasat markaya güveni sarsıyor araç sahibi bu tutum karşısında marka değiştirmek istiyor

 • 25 Ekim
  10:43

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ELİN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28