Seat Aracımın Vites Topuzu Soyuluyor!

Gökhan K. |

2013 Seat Leon sahibiyim ilk olarak aracı aldığımda Kayadibi yetkili satıcısı tarafından almak istediğim 17 '' jant led paket ve cam tavanlı 1.6 dizel araç almak istediğimizi belirttik ve istediğimiz aracın sadece FR paketlerde geleceğini söylemeleri üzerine Leon Style paket aldık. 23 gün sonra istediğimiz araç Showroomlarına gelmişti, durum ile şikayetimizi belirttik cevap alamadık.

Şimdide 5 aylık aracın Vites Topuzunda pul pul soyulmalar oldu. Garantiye başvurduk dış etken cevabı geldi. Sonucu bana teknik rapor şeklinde sunun dedim mahkemeye başvuru yapacağımı belirttim yine cevap yok. Konuyla ilgili hukuki olarak sonuna kadar gideceğim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  18 Kasım
  08:43

  Aracın satın alma aşamasında dahil yanlış yönlendirmeden dolayı maduriyet bildirdim,bir iki kez arandım daha sonra hiç bir şekilde ilgilenilmedi. Şimdide yaşadığım sıkıntıya net bir cevap veremiyorlar vited topuzuna verilen dış etkenin açıklamalı olarak teknik raporunu talep ettim mahkeme kararı ile alabileceğimi söylediler, red yanıtını belirten evrak istedim servisten gidip laın dediler.Satış sonrası hizmette sınır tanımıyolar

 • Gökhan K.
  13 Kasım
  16:13

  ne bilgi verilmiş dış etkenin açıklaması sebebi vites topuzunun dış etkenden dolayı red raporunu talep etmeme karşın mahkeme kararı gerektiği cevap ise bunu cevap olarak kabul etmiyorum. ayrıca 4 aylık bir araçta nasıl bir dış etken vites topuzunda pulpul dökülmeye neden olur bunun cevabını istedim yine cevap alamadım

 • 13 Kasım
  15:50

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KARAMAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28