Seat Aracımın Şanzımanı Arızalı!

Alpertunga B. |

Seat Leon dsg aracım var. 2011 model ve 38.000 km'de. Aracım geçen seneden beri dsg arızası vermekte. Geçen sene garanti kapsamında mekatronik değiştiler ama sorun maalesef düzelmedi. Değişimden sonra birkaç kez daha Adana kavi servise aracın dsg sistemi arızalı diye gittiysemde bilgisayara bağlayıp arızayı sildiler yani beni aspirin tedavisiyle uyuttular. Temmuz 2013 de yolda kalıp servise gittiğimde ise bana şanzıman arızalı dediler. Tabi bu sırada garantim bitti. Tabi Seat o kadar iyi niyetliki arızanın yüzde 70'i bizden yüzde 30'u sizden diyor. Zamanında doğru dürüst yapsaydınız dahamı zor olurdu? Gerçi Adana kavi 10 kere daha şanzıman taksa eminim 9'u arızalanır.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpertunga B.
  28 Ağustos
  15:11

  çok ilgileneceğinize eminim!!!!!!!!!

 • Alpertunga B.
  26 Ağustos
  19:31

  İLGİLENDİLER SAOLSUNLAR, SERVİS MÜDÜRÜMÜZ İSPANYA FİRMANINDA PARÇANIN ARIZALI OLDUĞUNU DEĞİŞİMİ KABUL ETTİKLERİNİ BELİRTTİ. ANCAK SÜPRİZ İSE DOĞUŞ OTOMOTİV KABUL ETMEDİ NİYESİYSE 30 000 BAKIMINI BU ARADA KAÇIRMIŞIZ İYİMİ .YANİ SEAT 30 000 DE 3 ŞANZUMAN ESKİTTİ SORUN YOK, BİZ 8 000 KM FAZLA YOL YAPMIŞIZ SUÇLU BELLİ. MAHKEMEDEN DE SONUÇ ALAMAZSAM BİDE İLAHİ ADALET VAR LÜTFEN UNUTMAYALIM.... OLMADI SATARIM BİRİNE ÇÖZÜM ÖNERİSİDE BU. ALAN ERMENİ ÇETECİ YA...

 • 22 Ağustos
  14:35

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. BERBEROĞLU ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI

  444 73 28