03 Haziran 2013

Seat Aracımın Şanzımanı Arızalı!

3 aylık 3500km'de ki Leon Fr aracımın manuel şanzımanı üretim hatası yüzünden arıza yaptığından değişti. Hemen arkasından Alvin servisin kabul etmediği fakat Başaran servisinin arızalı dediği direksiyon kutusu da bugün değişti. Fakat sorun halen devam ediyor ve servis olur bu kadar gibi bir yaklaşım içinde.Sıfır arabamın 1 aydır bir aracın can damarı olan şanzımanı ve direksiyon sistemi sökülüp takılıp duruyor.

Bu aracı yarın satmak istesem alacak kişinin önüne çıkacak rapora verecek cevabım yok. Aracımın 2. el değeri de kaybolmuş durumdadır. Direksiyon sorunu da bir türlü düzelmiyor. Araç ile ailece güvenli seyahat edebileceğimi düşünmüyorum. Uzun yol yada mesafelere tedirgin çıkıyorum. Titizlikle bindiğim aracımın bu kadar kısa sürede bu kadar önemli sorunları arka arkaya çıkarmasının sebebini bilmiyorum.

Cenk 786 Okunma

Cevaplar

  • Seat Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TAŞKENT ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön