Seat Aracımın Parça Değişikliği Sorunu

Tayfun D. |

2012 kasım ayında almış olduğum Seat Leon aracımda daha sonraları fark ettiğim montaj hatasından kaynaklı kaput ucu eğriliği mevcuttu. Daha sonra bir ziyaret için gittiğim Antalya Başaran yetkili servisindeki servis çalışanlarının yetkinliği sonucu ilgili problem giderildi. Daha önceleri parçanın orijinalliğinin bozulacağı endişemden dolayı elletmediğim kaput parçası orijinalliğine bir zarar gelmeden asimetrik görünümünden kurtuldu.

Aynı servis kaputun asimetrikliğinden kaynaklı su alma sonucu bozulan kaput altı keçesinin değişmesi gerekliliğini tespit ettiler. Fakat şimdi İzmir'deki serviste parçanın değişmesi talebim kabul görmüyor. İki kere daha, tespiti ve değişimi için gelmemi istiyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun D.
  30 Ocak
  19:50

  Bu arada kimse benimle görüşmedi. Her defasında ben aradım. Bir yetkilinin arayarak olayın mantığını anlatması talebimi defalarca aramama rağmen gerçekleştiremedik. Anlaşılan aramaya ve bu mantıksızlığı açıklamaya çekiniyorlar. Bunların hepsi 80 liralık keçeyi değiştirmeye ayak driemek için. Hemde yüzde yüz kusurlu oldukları halde. Tok satıcı buna denir.

 • Tayfun D.
  30 Ocak
  11:42

  Hiçbir çözüm üretilmedi. Daha önceden tamam denilen talebime şu anda yeniden servise fotoğraf çektirmeye götürmem gerektiği söyleniyor. Tutarsızlık ve mantıksızlık Doğuşun uzmanlık alanı.

 • 24 Ocak
  14:19

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn.DEMİREL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28