17 Aralık 2013

Seat Aracımın Farlarında Buğulanma Sorunu Var!

Sıfır olarak teslim aldığım 1.4 TSİ FR Led paketli aracımın farlarının iç kısımları buğu yapmaktadır. Buğudan ötürü de kalıcı izler oluşmaktadır. Servis 16.12.2013 tarihinde yapılan incelemede ''normal'' olarak nitelendirdi. Hiçbir koşul altında, aracın iç kısmında buğudan ötürü iz kalması kabul edilemez. Eğer buğu durumu normal olarak nitelendiriliyorsa bile en azından iz kalmamalıdır.

Kirlenme durumu aydınlatma kabiliyetini etkileyeceği için risk teşkil etmektedir. Servis ve kullanım kitapçığında belirtildiği üzere buğunun belirli bir miktarda olması öngörülmek de ama iz ile ilgili herhangi bir ibare yada çözüm bulunmamaktadır. Bu konuda çözüm üretilmesini istiyorum.

Buğra 1.893 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 10 Ocak 2014

    Buğuyu geçtim, farlardaki izlere çözüm sunulmadı. Durum muamma halinde ve iyileştirilmiş farın çıkıp çıkmayacağı belli olmadı için içi kirlenmeye devam eden farları kullanmak zorundayım. Kesinlikle kabul edilebilir değil ama sonuç bu.

  • Seat Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÇETİN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI (212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön