14 Mart 2014

Seat Aracımın Farı Buğulanıyor

Far sorunu ile aracımı Seat Avek yetkili servisine götürmüştüm. Far sorunu çözememekle far yıkama fiskiye kapak montajınıda tam olarak yapamışlardır. Sorun Seat tamıdır yoksa Avek çalışanlarında mı? Araç alırken otomobil yerine yetkili servis ve müşteri memnuniyetine daha çok önem verileceğini anlamış bulunmaktayım.

Seat bir puan daha kaybetmiştir. Ayrıca 09.03.2013 tarihinde çekilen fotoğraftaki far içi buğuyu göreceksiniz. Şuan 13.03.2014 halen buğu devam etmektedir resimde görülmektedir. Far görevini yerine getirmemekte görüş kaybı olmaktadır. Bilindiği üzere bu şekilde araç trafiğe çıkamamaktadır.

Anıl 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 14 Mart 2014

    Bu konuyla ilgili servise dahi bilgi verilmemiştir. Ben hiç bir seat yetkilisyle muhattap olmadım ve hiç bir şekilde konuyla ilgili bilgilendirilmedim. Direk olarak buraya yazmaktayım.

  • Seat Temsilcisi14 Mart 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AKTARMACI ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI (212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön