10 Ağustos 2013

Seat Aracımın Anahtarlığı Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

Milyarlık arabaları biz tüketicilere sattıkları halde bu katrilyonluk firmaların tek dertleri arabaları satmakmış meğer. Yaşadığım ilde Seat bayi olmadığı için bizzat arabanın reklamını yaparak 3 arkadaşa Seat aldırdım ve tavsiye ediyordum. Şikayetim; arabanın anahtarlığında ki anahtarı açıp kapatan köşedeki ufak parça kırıldı ve 2 kez Seat firmasını aradığım halde ki arabayı alalı 2 sene olmadı garanti kapmasına almadılar. Benim kabul edemediğim anahtarlığı çok titiz kullandığım kimsenin eline vermediğim ve herhangi bir düşme veya dış etkene maruz kalmadan bir gün açtığımda kırıldı fabrikasyon hata olabilir dediğim halde garanti kapsamına alınmadı.

Melih 1.000 Okunma

Cevaplar

  • Melih 10 Ağustos 2013

    Zaten şikayeti sizin olumsuz cevap vermeniz uzerine yazmıştım. Bu cevabınızı kabul edemiyorum hakkımi sonuna kadar savunacağım.

  • Seat Temsilcisi10 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. GÖÇEN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 SEAT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön