30 Mayıs 2014

Seat Aracımın Amortisörü Arızalı.

2013 model Seat Leon 1.6 tdi style sahibiyim. Aracımı 1 hafta önce Erya oto yetkili servise götürdüm. 15.000 km bakımına rutin bakımları için. Serviste ki satış danışmanına aracımla ilgili problemleri söyledim. Aracımın motor tarafından tıkırtı gibi ses gelmesiydi. Servis danışmanı arkadaş 1 hafta yazışmaların süreceğini söyleyerek beklememi istedi.

Bir hafta sonra cevap verdi aracımın amortisörü garanti kapsamında değilmiş, şaka gibi. Daha 1 yıllık arabanın nasıl olur da amortisörü patlar. Aracımı hor kullanan biriside değilim. Sonuçta para kolay kazanılmıyor. Arkadaşımda da aynı araçtan var ondada aynı problem var 4 amortisörü birden patlak çıktı şaka gibi. Amortisörün garantiden değişmesini istiyorum.

Şahin 3.883 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 30 Mayıs 2014

    arabamda fabrika sonrası ek olarak aksesuar olarak hiçbir parça bulunmamaktadır.aracımda fabrika çıkış sonrası 18 inç jant ve spor yay taktırmış olsam.kullanıcı hatası diye cevap verseniz anlarım ama ek olarak aracımda hiçbir aksesuar yoktur.

  • Şahin 30 Mayıs 2014

    ben yeterli bilgi almadığımı düşünüyorum.ne yaptımda kullanıcı hatası diye cevap verdiniz ?

  • Seat Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. DEMİR ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön