Seat Aracımın Amortisörü Arızalı.

Şahin D. |

2013 model Seat Leon 1.6 tdi style sahibiyim. Aracımı 1 hafta önce Erya oto yetkili servise götürdüm. 15.000 km bakımına rutin bakımları için. Serviste ki satış danışmanına aracımla ilgili problemleri söyledim. Aracımın motor tarafından tıkırtı gibi ses gelmesiydi. Servis danışmanı arkadaş 1 hafta yazışmaların süreceğini söyleyerek beklememi istedi.

Bir hafta sonra cevap verdi aracımın amortisörü garanti kapsamında değilmiş, şaka gibi. Daha 1 yıllık arabanın nasıl olur da amortisörü patlar. Aracımı hor kullanan biriside değilim. Sonuçta para kolay kazanılmıyor. Arkadaşımda da aynı araçtan var ondada aynı problem var 4 amortisörü birden patlak çıktı şaka gibi. Amortisörün garantiden değişmesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin D.
  30 Mayıs
  12:08

  arabamda fabrika sonrası ek olarak aksesuar olarak hiçbir parça bulunmamaktadır.aracımda fabrika çıkış sonrası 18 inç jant ve spor yay taktırmış olsam.kullanıcı hatası diye cevap verseniz anlarım ama ek olarak aracımda hiçbir aksesuar yoktur.

 • Şahin D.
  30 Mayıs
  12:02

  ben yeterli bilgi almadığımı düşünüyorum.ne yaptımda kullanıcı hatası diye cevap verdiniz ?

 • 30 Mayıs
  11:59

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. DEMİR ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28