Seat Aracımı Teslim Alamadım!

Erman A. |

Türkiye distribütörlüğünü Doğuş grubunun yaptığı Gaziantep bayiliğini Şahintaş otomotivin yaptığı bayiden yaklaşık 3 ay önce yeni kasa Seat Toledo aldım. Aracın içinde bulunmayan dokunmatik ekran navigasyon taktırdım araç 2 ay gibi bir süre sonra bayiye geldi ancak 1 ay geçti ve hala aracımı teslim alamadım.

Sebebi firmanın harita komutanlığı ile anlaşmasının olmamasıymış ben aracımı sattım ve ortalama 1.5 aydır araçsız bir şekilde çaresiz bir bekleyiş içerisindeyim her konuşmamda 1 hafta içerisinde çözeceğiz dendi sonuç hala bekliyorum ayıp demekten başka elimden bir şey gelmiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman A.
  22 Temmuz
  13:01

  Sadece bayideki satış temsilcimden şikayetci degilim onun dışında kesinlikle büyük sorun yaşadım

 • Erman A.
  25 Haziran
  13:48

  Bende tam bundan bahsediyorum görüşüldü müsait değilim dememe rağmen iki dakika konuşup kapatacağız dendi söylenen kelime tam olarak 1-2 hafta içerisinde çözeceğiz dendi konuşmanın üstünden yine zaman geçti bekliyoruz. Aracı kullanmadan bir firmadan ancak bukadar şikayetçi olunur.

 • 25 Haziran
  13:27

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ATASOY ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  (212) 335 04 34