Seat Aracım LPG'li Olduğu İçin Bakmıyor!

Ahmet Ö. |

Otomatik vites bir aracım var ve vites kutusundan ses geliyor Seat servisine gittim aracım lpg li diye bakmayacaklarını söylediler. Seat bayisiyle yaptığım görüşmelerden bir sonuç alamadım. Serviste aldıkları emir dolayısıyla bakılmayacağını bayi ise yazılı bir emir vermediklerini söylüyor. Fakat servis yazılı emir geldiğini bunu bana veremeyeceğini söylüyor bu durumdan şikayetçiyim. Şanlıurfa da otomatik vitese bakacak usta yok servis hizmet vermiyor.Aracının lpgsini sök gel diyor anlayacağınız kimse ilgilenmiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  09 Ekim
  15:11

  Şirket yetkilileri aracının lpg sini çıkar gel başka şekilde hizmet vermeyeceklerini bildirdiler Bu benim tüketici hakkım ve bu hakkı devlet vermesine karşın kararı tanımadıklarını söylüyorlar daha ne yapayım anlamadım ki.Hani tüketici hakkı devlet güvencesi altındaydı.Bu sadece laftan ibaret. firma hizmet vermiyor hadi ne yapacam söyleyin bakalım

 • Ahmet Ö.
  09 Ekim
  15:07

  şikayetimle ilgili çözüm üretmiyorlar hep aynı mesajı yazıyorlar .şimdiye kadar bir görüşme yaptım bir dahada beni aramadılar.

 • 09 Ekim
  11:20

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Ö. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28