29 Mart 2013

Seat Aracım Arızalı!

2012 Model Sıfır Seat Leon 1. 6 Copa Plus DSG Aracım her gün sorun çıkarıyor ve yetkili olarak gönderilen işin uzmanı olduğunu iddia eden A*** bey normal diyor. Sizlere soruyorum. "70 Km hızda giden araç titreyip uğultu yapıyor, klimadan sürekli kurum akıyor, 1 ile 2 ci vites arasında ses geliyor, geri viteste bagajdan bidon düşme sesine benzer ses geliyor, ful depo şehir içi 400 ila 550 li km yol gidiyor (Araç Dizel), filtre değişimi için ücretler isteniyor ve bu yetkili şahıs bunlara normal diyor.

Hakan 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 06 Nisan 2013

    Sürekli aynı cevap başka bişey yok.... Görüştüğümüz doğru fakat devlet bile akil insanlar kurdu sizin akil olarak yolladığınız insan hangi tarafta acaba? Onun konuşmasından anladığım kadarıyla bu DSG şanzıman hastalıklı firmada bunu bu şekilde kabullenmiş ama iş satışa gelince en iyi çift kavramalı şanzıman olarak tanıttırıyorsunuz arkadaşlara! Madem hastalık var şanzımanda satmayın kardeşim, kimsede almasın DSG şanzımanlı araba sadece seat değil doğuşun sattığı ve wv gurubunun arabalarını. Benden size tavsiye yoksa benim gibi paranızla rezil olup mahkeme köşelerinde dolaşmayın....!

  • Seat Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ODABAŞ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 0(212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön