Seat Araç Yedek Parça Temini!

Nazan A. |

Aracım tam 40 gündür yedek parça yüzünden servis'de bekletilmektedir.Parça 5 gün önce geldi. Bu bilgiyi de kendi aramalarımızla öğrendik. Kimse bizi arayıp bilgi bile vermedi. Müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışma sistemi diye bir şey yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazan A.
  09 Ocak
  02:59

  Seat hiç bir şekilde bu konuyla ilgili beni arayıp özür dahi dilemedi. Şu yukard yazan otomatik cevaptan vaşka hiç bir şey değildir...

 • 30 Nisan
  16:30

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Altınöz ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  0212 335 04 34

 • Nazan A.
  26 Nisan
  00:18

  Aracım 15. 03. 2013 de kaza sebebiyle Avek oto'ya götürüldü. 2 haftada aracımı teslim ederler diye düşünürken yedek parçanın yurt dışından geleceğini zar-zor öğrendim. Hiç kimse beni arayıp bilgilendirmedi. 45 gündür aracım yok. 2 haftadır ikame araç için resmen yalvarır duruma düştük. Ne kadar komiktir ki koskocaman DOĞUŞ OTO ve AVEK bana bir araç verme yetkisini kendilerinde bulamadılar. Önce yedek araç yok dediler. Sonra da böyle bir uygulamamız yok diyerek savuşturdular. Dünde arayıp bu cumartesi teslim edeceğiz dediler. Çok teşekkürler aracımı rekor bir zamanda teslim ettiğiniz için!! Müşterinizi kaybettiğiniz için mutlu olun!!! Bir daha sizin elinize düşmemeyi diliyorum!