10 Ocak 2014

Seat Araç Teslimat Sorunu ve ÖTV Zammı Fiyat Farkı!

İzmir Gaziemir Mbu firmasına 30 kasım 2013 günü Seat İbiza 1.2 tsi style aracı için 39.000 TL'ye anlaştım. Sipariş formunu doldurdum ve karşılıklı imza içeren resmi bir belge imzaladık. Aracın aralık ayı ortasına doğru elime geçeceği bilgisi verildi. Ancak araç gelmedi daha sonra görüştüğümde 25 aralıkta geleceği aracın mevcut kurlardaki dalgalanmalardan dolayı gümrükte bekletildiği söylendi. Daha sonrada 28 aralıkta geleceği ancak Euro fiyatlarındaki dalgalanmanın müşteriye yansıtılmayacağı ve Seat bayisinden bu konuda teminat alındığı söylendi.

3 ocakta konuştuğumda sadece Ötv'deki artışın yansıtılacağı söylendi bugün 9 ocak ve bugünde hem Euro hemde Ötv'deki artıştan dolayı mağdur bırakıldığımı öğreniyorum. Toplam zararım 2.400 TL.

Sena 1.907 Okunma

Cevaplar

  • Sena 14 Ocak 2014

    Şikayetimin herhangi bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Seat bayisi sadece aramış olmak için aradı. Firmanın söz vermiş olduğu tarihte aracın teslimatını yapamamış olmasının faturasını bana ödettiğini düşünüyorum.

  • Sena 10 Ocak 2014

    İltibata geçildi ancak sadece durum hakkında tekrar bilgi verildi. Yapıcı herhangi bir uygulama olmadı.

  • Seat Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÜNAL ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön