29 Nisan 2015

Seat Arabamın Parça Numaralarını Vermiyor!

Seat marka aracımda bulunan parçaların ürün/parça numaralarını istediğimde yetkili servis bana "şirket prensibi gereği bu bilgiyi paylaşamıyoruz" diyor. Bu ne biçim bir anlayış? Ben bu aracı sizden aldım ve aracımda kullanılan parçaların numara ve kodlarını benimle niye paylaşmıyorsunuz? Bana kalırsa bunun tek bir sebebi olabilir: "Bu numaraları seninle paylaşırsam parçaları gidip başka yerden alırsın veya benim bu numaralarda gizli olan bir şirket sırrım var, sana söylersem açığa çıkar". Eğer sebep buysa bu firmadan ve dolayısıyla Doğuş Oto'dan araç almak için bir daha düşünmek lazım.

Firmadan mantıklı bir açıklama yapmasını bekliyorum.

Emrullah 2.346 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 27 Mayıs 2015

    Aradılar da ne oldu? Yetkili servisin verdiği cevabı yinelediler: "Parça kodunu paylaşamıyoruz". Lafın kısası, parça kodlarını gizli tutarak yedek parçada yaptıkları oyunların ortaya çıkmasını ve müşterilerin parçaları dışarıdan almalarını engellemek istiyorlar. Son sözüm, doğuş Oto'nun sattığı araçlardan satın almamak için elimde çok güçlü bir neden var artık!

  • Seat Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. D. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön