Seat Arabamın Parça Numaralarını Vermiyor!

Emrullah D. |

Seat marka aracımda bulunan parçaların ürün/parça numaralarını istediğimde yetkili servis bana "şirket prensibi gereği bu bilgiyi paylaşamıyoruz" diyor. Bu ne biçim bir anlayış? Ben bu aracı sizden aldım ve aracımda kullanılan parçaların numara ve kodlarını benimle niye paylaşmıyorsunuz? Bana kalırsa bunun tek bir sebebi olabilir: "Bu numaraları seninle paylaşırsam parçaları gidip başka yerden alırsın veya benim bu numaralarda gizli olan bir şirket sırrım var, sana söylersem açığa çıkar". Eğer sebep buysa bu firmadan ve dolayısıyla Doğuş Oto'dan araç almak için bir daha düşünmek lazım.

Firmadan mantıklı bir açıklama yapmasını bekliyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrullah D.
  27 Mayıs
  15:00

  Aradılar da ne oldu? Yetkili servisin verdiği cevabı yinelediler: \"Parça kodunu paylaşamıyoruz\". Lafın kısası, parça kodlarını gizli tutarak yedek parçada yaptıkları oyunların ortaya çıkmasını ve müşterilerin parçaları dışarıdan almalarını engellemek istiyorlar.

  Son sözüm, doğuş Oto\'nun sattığı araçlardan satın almamak için elimde çok güçlü bir neden var artık!

 • 29 Nisan
  12:39

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. D. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla
  444 73 28