14 Haziran
#12109935

Seagate (Maxtor)   HDD Durup Dururken Bozuldu!

2 ay öncesinde Hepsiburada.com üzerinden 1 TB Seagate harddisk satın aldım tüm içeriklerimi bu ürüne attım ve odamın güzel bir köşesine koydum. İçerikler lazım olduğunda bilgisayarım ise okumadı baktığımda tık tık tık sesler gelmeye başladığını duydum. Servise verdiğimde ise tamir yapmıyoruz isterseniz yenisini verelim yoksa size bu şekilde yapılmadan gönderelim dediler.


Bende içindekiler önemli tamirini neden yapmıyorsunuz dediğimde ise tamir için alet elevatlarının olmadığını maliyetli bir iş olduğunu belirttiler. Bu konuda ben ne yapabilirim ki ürün satıyorsan senin bunları gerçekleştirmen gerekmez mi? Özel firmalara soruyorum yaparız ama 3000 lira diyorlar. Ben 320 liraya aldığım bir ürünün kendi kendine bozulmasından ötürü 3000 lira mı ödemek zorundayım şimdi?


Seagate neden sahip çıkmıyor neden Türkiye'de teknik servis hizmeti vermiyor neden illa yurt dışına kargo yaparak tamirini yapabilirlermiş? Bu ne saçmalık. O zaman kardeşim Türkiye'de ürününüzü. Nasıl bu ürün durup dururken bozulabiliyor bu kadar mı kalitesiz bu ürün. Tüm içeriklerim gitti.

Kamil Kamil 1.140 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler