Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Scotty Firmasının Sorumsuzluğu Ve Yaşattığı Mağduriyet

İpek
22 Haziran 06:53
403

Kitapyurdu'ndan satın almış olduğum ürünler kargolanmak üzere Scotty firmasına teslim edildi. Ancak firma dün 21 Haziran 2024 öğleden sonra kargomu dağıtıma çıkarttığını belirten bir mesaj göndermesine rağmen adresime uğramadı ve akşam 22:30 civarında kargonuz adresinizde bulunmadığınızdan teslim edilmedi şeklinde bir mesaj göndermiştir. Durumu Kitapyurdu'na da bildirmiş ve kargo durumum kargomu teslim almamış gözükmeme sebep olmuştur. Diğer haklarım saklı kalmak kaydı ile İvedilikle, mağduriyetimin giderilmesini ve ürünlerimin tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum.

Scotty Firmasının Sorumsuzluğu Ve Yaşattığı Mağduriyet
İpek
22 Haziran 07:21

Sorumsuz firmanın kargo takip sitesinde bu fotoğraf koyulup kendilerince adrese gelindiği belgelenmiş! Beni ne arayan ne de kapımı çalan oldu! 06 duf633 h satılmış isimli çalışana kargom zimmetlenmiş. Bu şekilde iş yapacaksa hiç yapmadın da iyi!. Mezkur kişiyle iletişime geçilip kargomun adresime teslimini talep ediyorum.

İpek
23 Haziran 08:41

Dün sabah ilgili firmaya ulaştım bana bir gün önce araçları bozulduğu için dağıtımın yetişmediği bilgisi verildi, firma tekrar dağıtıma çıkartıldığına darı mesaj gönderdi. Tüm gün bekledim ancak yine gelen bir kargo yok. Bu ne biçim bir firma ben gerçekten anlayamadım. Kitapkurdundan da bu firmayla anlaşması sürdüğü müddetçe bir daha asla alışveriş yapmam. Gerçekten basit bir kargo teslimini kördüğüme çevirdiler. Şu kargoyu artık getirin ya! Ne biçim iş yapıyorsunuz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

2

Beceri Şüpheleri, İftira, Sorumsuzluk, Çelişkiler Ve Scotty

Alihan
11 Temmuz 23:31
200
Beceri Şüpheleri, İftira, Sorumsuzluk, Çelişkiler Ve Scotty

Yalan/yanlış Bilgilendirme Scooty

Figen
11 Temmuz 18:00
307
Yalan/yanlış Bilgilendirme Scooty

N11 Scotty Kargo Firması Ürün Teslim Etmiyor

Merve
11 Temmuz 15:33
209

Scotty Paketi Teslim Edemiyor Ve Yalan Söylüyor

Arman
10 Temmuz 09:48
315

Scotty Kargo Firmasının Evde Yoktunuz Yalanları

Şerafettin
09 Temmuz 23:52
231
Benzer Şikayet Yaz