Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Scotty Evde Olduğum Halde 2 Gündür Kargomu Teslim Edemedi?

Nurefşan
24 Şubat 11:37
272

Bershka'dan alışveriş yaptım, kargo firması olarak Scotty seçilmiş. Kargonun 2 kere dağıtıma çıktığı söyleniyor, fakat 2 gün boyunca evdeydik. 2 gün içerisinde başka kargolarım teslim edildi, please see attachment .Ayrıca Bershka'nın uygulamasında kayıtlı olan telefon numaram Scotty ekibine yanlış format ile aktarılmış.

Gönderilen veri ile sisteme kaydedilen formatta 1 karakter fark var. Bu yüzden telefon numarasının sonundaki rakam Scotty sistemine kaydedilmemiş. Kendi mesai saatlerim içerisinde benim ihmalim olmayan bir sebepten dolayı uzun bir süre müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım, ulaştığımda bana telefon numaramı yanlış girdiğim söylendi. Karşı tarafı suçlamadan it ekibiniz başka kaynaktan aldığı telefon numarasını nasıl sisteme yanlış kaydeder?

Bunu düşünmelisiniz. Sistemin doğru çalıştığından emin olmadan gerekli testleri yapmadan kullanmaya başlamışsınız. Sonuç olarak; 22 Şubat Perşembe ve 23 Şubat Cuma günü ben evdeyken bir türlü teslim edilmeyen kargom hala gelmedi. Bugün cumartesi ve bugün de geleceğini sanmıyorum.

Bershka Scotty ile çalışmaya devam ederse alışverişlerimi yapmayacağım, sözde online alışverişin (! ) hayatımızı kolaylaştırması gerekiyordu, zorlaştırması değil? Perşembe ve cuma günü 2 kargom teslim edildi, birinin ekran resmini ekliyorum, gerekirse perşembe günü gelen kargomu da gösterebilirim. Teslim etmek isteyen teslim ediyor.

Scotty Evde Olduğum Halde 2 Gündür Kargomu Teslim Edemedi?
Nurefşan
26 Şubat 23:04

Hala bir dönüş yapılmadı. Ayrıca kargo hareketlerinde kargomun iade edileceği yazıyor? Sistem hatası yüzünden bana ulaş (a) mayan kargom neye dayanarak iade ediliyor? Sistemlerine doğru düzgün cep telefonu kaydı bile giremiyorsunuz, kapımın önüne gelip kargo teslim etmiyorsunuz. Ama apartmanın fotoğrafını çekip de evde yokmuşum gibi davranmaktan da geri kalmıyorsunuz! Şikayetimde de belirttiğim gibi 2 günde de bana başka kargolar teslim edildi, ben kanıt sunabilirim, siz de apartman fotoğrafı mı sunacaksınız? Diyelim ben size ulaşmak istiyorum, istendiği zaman müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor. Zar zor ulaştıktan sonra çözüm bile sunulmuyor (boşuna uğraşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum). Sosyal medyada reklam yapmak yerine müşteri memnuniyetini göz önünde tutsalar marka değerini arttırabilirler. Maalesef aşırı imaj zedeleyici bir davranış! Umarım başkaları da Scotty'nin bu ilgisizliğinin mağduru olmaz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Scotty Kargomu Teslim Etmedi

Gizem
13 Haziran 23:47
222
Scotty Kargomu Teslim Etmedi
Scotty Kargomu Teslim Etmedi
1

Scotty'den Teslim Edilmedi

Ihsan
18 Nisan 22:53
361
Scotty'den Teslim Edilmedi
1

Scotty Teslimat Gecikmesi Ve Müşteri Mağduriyeti

Hatice
09 Nisan 13:20
616
1

Scotty Zamanında Yapılmayan Teslimat Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu

Necati
27 Mart 19:17
352
1

Scotty Kargo İşlem Sorumsuzluğu

Beyza
23 Mart 13:36
436
Scotty Kargo İşlem Sorumsuzluğu
Scotty Kargo İşlem Sorumsuzluğu
Scotty Kargo İşlem Sorumsuzluğu
Benzer Şikayet Yaz