08 Ocak 2014

Score Fitness & SPA Adana Score Açılamıyor!

Adana'da yeni açılacak Sheraton Otel bünyesindeki Score Fitness Spa Merkezi için Haziran 2013'de üyelik yaptırttım. 1 Eylül 2013 tarihinde açılacağı taahhüt edildi. Bu tarih eylül sonuna, ekim ortasına ekim sonuna ertelendi de ertelendi.

2014 Ocak oldu hala açılacak. Resepsiyona koydukları kızlara bir kaç cümle ezberletmişler sürekli onları tekrarlatıp duruyorlar. Bilgi almak mümkün değil. Üye kaydı için açtıkları şubeye gittiğinizde de açılmama için sürekli bahane üretiyorlar.

Salih 1.736 Okunma

Cevaplar

  • Salih 27 Ocak 2014

    Bu arada ücret iadesi için gittiğinizde sizden dilekçe doldurmanızı isterlerse sakın kanmayın. Dilekçenizi noterden ihtarlı gönderin.

  • Salih 27 Ocak 2014

    Aynı sebepten sıkıntıda olan arkadaşlara önerim Tüketici Hakları Hakem Heyeti yardımcı oluyor. Eğer bir dilekçe yada başvuruda bulunacaksanız mutlaka bir fotokopisini alın. Tüketici mahkemesine dava açma hakkına sahipsiniz.

  • Salih 11 Ocak 2014

    şikayetin belirtilmesinin ardından firma satış danışmanı bir mail yolladı. Mail çözümden çok uzak ve telefonda söylenenlerin tekrarı niteliğinde idi. Kendilerine peşin parasını ödediğim, 5 ay geciktiğini daha ne zaman açılacağını kendilerinin bile bilmediğini belirttim. Bu şikayeti yazmadan önce para iadesini istediğimi belirten bir dilekçe yazmış idim. yasal cevap süresi geçti ve bana telefonda paramın en geç 15 gün içinde iade edileceği belirtildi.Yasal faizi ödeyeceklerini düşünmüyorum kuvvetle muhtemel dava fazına geçilecek. Üyelik için gittiğinizde sizi avlamak için her yol deneniyor ama ne zaman açılacak sorularını sormaya başladığınızda aynı ilgiyi göremiyorsunuz. Sonuç olarak bir daha düşünün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön