05 Şubat 2014 #2274876

Scooter Ayakkabı'dan Aldığım Bot Yırtıldı

İstanbul'dan Yeşildaş'tan bir scooter bot almıştım. Botum yırtıldı. Bende ithalatçısını aradım, aldığınız yolla geri yollayınız dedi ( sitelerinde de muhatap olunacak hiçbir Mail adresi yok, Ne kadar garip). Her neyse götürdüm Yeşildaş ayakkabıya, ayakkabıyı aldı. Bana da küçük bir not kağıdı verdi, üstünde Scooter yazıp bir de imza diye karalamıştı, Ne bir şikayet bildirgesi ne bir müşteri bilgisi. Adamlar 20 iş gününü geçirseler kanıtın bile yok, onu da geçtim sen kimsin deseler hiçbir şey yapamayacağım.

Mahmut 1.427 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut10 Ağustos 2015

  Dönüş yaptığınız için teşekkür ederim, öncelikle sizlerin nasıl bir firma olduğunuzu yeşildaş ayakkabı aracılığı ile öğrenmiş oldum, resmi bir başvuru yapsam dahi bir işe yaramayacak, Scooter Ayakkabı alırken herhangi bir fatura alamasakta sizlerin ürününüze güvenmekle baştan bir hata yapmış olduğumu anladım, servis kagıdı diye kaşeli bir notepad kadar değer verdiğiniz için sağ olun. Scooterı tanımak ve müşteri anlayışınızı öğrenmek bir yıl ve bir bot ayakkabıya maal olmuştur,

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi10 Ağustos 2015

  Sayın Mahmut KURT, Konunuz ile alakalı firmaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu platform kişilerin fikir paylaştığı, firmaya ait olmayan bir platformdur. Daha önceki başvurunuzda da firmaya başvuru yapmanız istenmiş fakat tarafınızca hiçbir başvurunuz olmamıştır. [email protected] adresine yapacağınız başvuruda konunun detayı araştırılıp işlemleri yapılacaktır. Firmaya resmi başvuru yapmadığınız takdirde resmi başvuru yapmış sayılmazsınız ve işlem yapılamaz. İyi Günler Dileriz.

 • Mahmut10 Ağustos 2015

  Bu platformda çözümü neden sağlanamıyor, 7,5 ay önce başvuruda bulundum buradan hala bir işi yapamamışsınız., bu mudur sizin müşteri bilincizin?

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi10 Ağustos 2015

  7,5 ay önce bildirdiğiniz bu konuda [email protected] adresine başvuruyu gerçekleştirin, sorununuz en kısa zaman da çözülecektir. İyi Günler Dileriz.

 • Mahmut04 Ağustos 2015

  o zaman sizlere scooter yazılı ve kaşeli bir yesildaş firmasının kartvizitini getirsem bana yeni bir ayakkabı verecek misiniz? Yoksa lafızınız yalanlanmış mı olacak?

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi22 Aralık 2014

  Kaybolan ürününüz için [email protected] adresine ibraz ediniz. Gerekli işlemler yapılacaktır.

 • Mahmut22 Aralık 2014

  Ayiptir yahu.. ben o ayakkabıyı size yolladım, hala gelmedi. ondan ümidimi kestim. sizler yeni cevay yazmaya tenezzül ediyorsunuz. Benim şikayetimin olduğu zamanlar sizin sitede hiç bir şey yoktu. kimi kandırıyorsunuz yahu. Ben sizden aldığım bot su geçiriyor diye

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi22 Aralık 2014

  Sayın Mahmut K.RT, Başvurunuz İçin Teşekkürler. SCOOTER markası ile satılan tüm ürünler %100 yerli ve kendi üretimimiz'dir. Sitelerimiz, www.scooterayakkabi.com ve www.scooter.com.tr sayfalarında yer alan iletişim bölümündeki soru ve başvurular bölümü muhtemelen gözünüzden kaçtı ekte kılavuz olabilecek resimleri mevcuttur. Müşterinin yapılmayan başvurusuna cevap verilemez. Size verilen kaşeli kağıt, bayinin müşterisi olan size güveni ile verilmiştir. Scooter yazılı ve kaşeli kağıtta yeni bir ürün alma hakkınızın olduğunu hatırlatır, İyi Günler Dierlim. Hasan ŞENGİL Müşteri Hizmetleri Yetkilisi [email protected] www.scooter.com.tr www.scooterayakkabi.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön