27 Mayıs 2015

Scooter Ayakkabı Müşteri Memnuniyetsizliği!

Scooter markalı aldığım botta ertesi günü sağ ve sol bölümde açılma olduğunu fark ettim ve fabrikaya inceletmek için gönderdim fabrikadan geldiğinde ise cevap olumsuzdu firmanın söylediği ben botu çamaşır makinesine atmışım o yüzden garanti dışıymış.

1 günlük botu çamaşır makinesine atmamda ki mantık nedir anlamış değilim neden makineye atayım. Firmanın müşteriyi başından salmak için uydurduğu mazeretten başka bir şey değil. İlgi alaka sıfır.

Yakup 1.977 Okunma

Cevaplar

 • Yakup17 Haziran 2015

  Sıkıntım çözülmemiştir. Ayrıca defalarca mail atmama rağmen geri dönüş dahi yapmadılar burada bu scooter firmasunu kınıyorum alacak olan kişilerede scooter markasını almamalarını tavsiye ediyorum sonra hüsrana uğramanız çok yüksek.

 • Yakup01 Haziran 2015

  Sizden mantıklı bir açıklama bekliyorum.

 • Yakup29 Mayıs 2015

  Bana mantıksız gelen olay şu ben botu aldım mağaza esnasında kenarlarında açılma olduğunu anlamadım botu aldıktan 1 gün sonra mağazaya teslim ettim. Şimdi asıl konu ben 1 günlük botu neden çamaşır makinasına atayım diyelim ki attım botun sadece sağ ayakta neden açılma olsun sizin bu söylediğinize herkes güler zaten diğer tüketicilerde anlamıştır sizin nasıl bir işleyişte çalıştığınızı.

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Bahsi geçen ürün epey kullanıldıktan sonra temizlenmesi için yıkanmış, yıkanma sebebi ile ürünün deri yüzeyi, yapıştırılmış bölümler ve diğer tüm yerler deforme olmuştur. Hiçbir deri ürün yıkama metodu ile temizlenmez bu uygulamalar ürünü kullanılmaz hale getirir. Ürünü uygunsuz olan bu müdahale kullanıcı kabahatlidir. Kullanıcı kabahatli olan ürünün değişimi olamaz. İnceleme süresince müşteriye en kısa zamanda bir çok kere bilgiler verilmiş, kullanıcı kabahatli olan ürüne, kullanıcısının yeni ürün isteği ile satıcı mağazada da kabullenmek istememiştir. Değişim hakkı olmayan kullanıcı kabahatli ürüne FİRMAMIZ İŞLEM YAPMAMIŞTIR. Hasan ŞENGİL Müşteri Hizmetleri Yetkilisi [email protected] www.scooter.com.tr

 • Yakup28 Mayıs 2015

  Yapmış olduğum şikayet ile ilgili hiçbir dönüş yapmadılar buradan diğer tüketicelere sesleniyorum bunlar gibi kalitesiz firmalara para kazandırmayın zaten parasının hakkınıda vermiyor. Satış sonrası hizmet zaten sıfır. Almamanızı öneririm.

 • Yakup28 Mayıs 2015

  Sayın Hasan Şengil bu yapmış olduğunuz 2. yanlış sitede daha önce de kişisel bilgilerimi paylaşıp soyad ve benzeri bilgiler şeklinde yorum yaptınız bu bir ihlaldir. Bu şekilde benim mağduriyetimi gidermemek için yaptığınız bir nevi konuyu saptırmaktır. Ben arıyorum müşteri hizmetleri irtibat numaranızı adımı bayan arkadaş soruyor söylediğimde hatta beklettikten sonra telefona gelmiyorsunuz bu da sizin haksız benim haklı olduğum manasına geliyor. Bu şekilde müşteri memnuniyetine hiçe sayarak yasaları umursamamakla kalmayıp tüketiciye atılan mailler doğrultusunda cevap dahi vermeyecek kadar kendinizi ve firmayı küçük düşürüyorsunuz. Sattığınız ürünlerin arkasında durun...

 • Scooter Ayakkabı Temsilcisi27 Mayıs 2015

  Kullanıcı Yakup K*** daha önce oluşturduğu tamamen kullanıcı kabahatli sebebi ile deforme ettiği ürünü için oluşturduğu farklı farklı kayıtlarda ki 3061525 - 3062714 - 12827 - 3171951 numaralı aynı şikayetleri cevaplanmıştır. Müşterinin değişim istekli girişimleri ara ara olmaktadır. Hasan ŞENGİL Müşteri Hizmetleri Yetkilisi [email protected] www.scooter.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön