Scooter Ayakkabı Müşteri Memnuniyetsizliği!

Yakup K. |

Scooter markalı aldığım botta ertesi günü sağ ve sol bölümde açılma olduğunu fark ettim ve fabrikaya inceletmek için gönderdim fabrikadan geldiğinde ise cevap olumsuzdu firmanın söylediği ben botu çamaşır makinesine atmışım o yüzden garanti dışıymış.

1 günlük botu çamaşır makinesine atmamda ki mantık nedir anlamış değilim neden makineye atayım. Firmanın müşteriyi başından salmak için uydurduğu mazeretten başka bir şey değil. İlgi alaka sıfır.

Etiketler :

Firma Personel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup K.
  17 Haziran
  03:35

  Sıkıntım çözülmemiştir. Ayrıca defalarca mail atmama rağmen geri dönüş dahi yapmadılar burada bu scooter firmasunu kınıyorum alacak olan kişilerede scooter markasını almamalarını tavsiye ediyorum sonra hüsrana uğramanız çok yüksek.

 • Yakup K.
  01 Haziran
  01:21

  Sizden mantıklı bir açıklama bekliyorum.

 • Yakup K.
  29 Mayıs
  18:36

  Bana mantıksız gelen olay şu ben botu aldım mağaza esnasında kenarlarında açılma olduğunu anlamadım botu aldıktan 1 gün sonra mağazaya teslim ettim. Şimdi asıl konu ben 1 günlük botu neden çamaşır makinasına atayım diyelim ki attım botun sadece sağ ayakta neden açılma olsun sizin bu söylediğinize herkes güler zaten diğer tüketicilerde anlamıştır sizin nasıl bir işleyişte çalıştığınızı.

 • 29 Mayıs
  09:43

  Bahsi geçen ürün epey kullanıldıktan sonra temizlenmesi için yıkanmış, yıkanma sebebi ile ürünün deri yüzeyi, yapıştırılmış bölümler ve diğer tüm yerler deforme olmuştur. Hiçbir deri ürün yıkama metodu ile temizlenmez bu uygulamalar ürünü kullanılmaz hale getirir. Ürünü uygunsuz olan bu müdahale kullanıcı kabahatlidir. Kullanıcı kabahatli olan ürünün değişimi olamaz.
  İnceleme süresince müşteriye en kısa zamanda bir çok kere bilgiler verilmiş, kullanıcı kabahatli olan ürüne, kullanıcısının yeni ürün isteği ile satıcı mağazada da kabullenmek istememiştir.
  Değişim hakkı olmayan kullanıcı kabahatli ürüne FİRMAMIZ İŞLEM YAPMAMIŞTIR.

  Hasan ŞENGİL
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  tuketici@macro.com.tr
  www.scooter.com.tr

 • Yakup K.
  28 Mayıs
  19:01

  Yapmış olduğum şikayet ile ilgili hiçbir dönüş yapmadılar buradan diğer tüketicelere sesleniyorum bunlar gibi kalitesiz firmalara para kazandırmayın zaten parasının hakkınıda vermiyor. Satış sonrası hizmet zaten sıfır. Almamanızı öneririm.

 • Yakup K.
  28 Mayıs
  00:36

  Sayın Hasan Şengil bu yapmış olduğunuz 2. yanlış sitede daha önce de kişisel bilgilerimi paylaşıp soyad ve benzeri bilgiler şeklinde yorum yaptınız bu bir ihlaldir. Bu şekilde benim mağduriyetimi gidermemek için yaptığınız bir nevi konuyu saptırmaktır. Ben arıyorum müşteri hizmetleri irtibat numaranızı adımı bayan arkadaş soruyor söylediğimde hatta beklettikten sonra telefona gelmiyorsunuz bu da sizin haksız benim haklı olduğum manasına geliyor. Bu şekilde müşteri memnuniyetine hiçe sayarak yasaları umursamamakla kalmayıp tüketiciye atılan mailler doğrultusunda cevap dahi vermeyecek kadar kendinizi ve firmayı küçük düşürüyorsunuz. Sattığınız ürünlerin arkasında durun...

 • 27 Mayıs
  10:24

  Kullanıcı Yakup K*** daha önce oluşturduğu tamamen kullanıcı kabahatli sebebi ile deforme ettiği ürünü için oluşturduğu farklı farklı kayıtlarda ki 3061525 - 3062714 - 12827 - 3171951 numaralı aynı şikayetleri cevaplanmıştır. Müşterinin değişim istekli girişimleri ara ara olmaktadır.

  Hasan ŞENGİL
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  tuketici@macro.com.tr
  www.scooter.com.tr