17 Temmuz 2014

Scooter Ayakkabı Boya Akıttı.

Scooter Ayakkabı aldı, bundan iki ay önce Fethiye'de bir mağazadan aldığım ayakkabı iki gün sonra çoraplarımı boyadı. Satıcısına gittim başka marka bir ayakkabı gösterip kendi çorabınıda boyadığını söyledi. Ayakkabıları geri almadı. Scooter büyük bir marka diye aldım 120 tl de para verdim. Verdiğim paranın karşılığı değil. Şikayetçiyim.

Bilal 5.758 Okunma

Cevaplar

  • Scooter Ayakkabı Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Sayın Emin D. Sayın Bilal D. Ürününüzü daha verimli kullanabilmeniz için kullanma kılavuzunda yer alan ürün bakım ve kullanım şartlarını okumanızı ve bu doğrultularda kullanmanızı öneririz. Kullanım kılavuzlarında yazılar okunabilir ve karmaşık olmayan terimler kullanılmıştır. Ürünün özellikleri ve hassasiyetlerine uygun kullanıldığı takdirde daha verimli, daha sorunsuz kullanacağınızı belirtelim. Diğer durumlarda (satın alınan yerler Pazar, tezgah, internet, tanıdık, sahibinden, hediye vs.) boya verme, koku yapma, sıkma, vurma vb. durumlar değişiklik göstermez. İyi Günler Dileriz.

  • Bilal21 Ağustos 2014

    sayın yetkili Bu durumu bu şekilde açıklayarak firmanızın ne kadar dürüst olduğunun altını çizdiniz. ben bundan sonra bu kadar dürüst bir firmanın ürünlerini yüksek fiyatlarda alarak kullanmaktan vazgeçtim.çünkü pazarlardan aldığınız ürünlerdende aynıoranda faydalanabiliyorum. en azından kendime kızmıyorum sonra pazar malı bu nasılsa ne bekliyorsun diyerek kendimi yatıştırıyorum. genelde sizin gibi Büyük firmaların!!! söylemlerinden biri olan müşteri memnuniyetine o ayakkabının içine milimetrik yazılarla yada müşterinin hiç okumaycağını bildiğiniz kullanma kılavuzunun ardına sığınmak yerine ürettiğiniz ürünün arkansında durmasını beklemiyordum zaten. beni yanıltmadığınız için teşekkürederim.

  • Scooter Ayakkabı Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Sayın Emin D. Sayın Bilal D., Başvurunuz İçin Teşekkürler. Şikayetvar.com portalına iki ayrı kullanıcı hesabından aynı durumu paylaşmışsınız. Şikayetinizde bahsi geçen ürün yaz mevsimine uygun üretilen nubuk cinsi deri ve astarsız ayakkabıdır. Tüm derilerde (derilerin tabi malzeme olmasından dolayı) yaşanabilen ayaklara veya çoraplara boya vermesi gözlemlenebilmektedir. Bu durumlar her ürünün kimlik kartları, vinyet bildirgeleri, kullanım kılavuzlarında da tebliğ edilmektedirler. Astarsız ürünler deri ile ayağın birbirlerine direkt temaslarından dolayı, ayağın kişiye göre yapısından dolayı terleme oranlarına (fazla terleme) ve gün aşırı giyimlerde boyama biraz daha sık gözlemlenebilir. Satın almış olduğunuz ürün hakiki deri olmasından dolayı diğer ürünlerle (suni deri, tekstil, diğer malzemelerden üretilmiş) mukayese edilemez. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Macro Ayakkabı Otelcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön