07 Ocak 2015

Scooter Ayakkabı Bot Ayağımı Üşütüyor!

Kış ayı için Scooter marka bir bot aldım. Ne hikmettir bu bot ayağımı üşütüyor Scooter müşteri temsilcisine mail attım kendilerine botun ayağımı üşüttüğünü nedenini sordum kendileri bana güzel bir metinle açıklama yaptı İngilizce terimlerden oluşan bir açıklamadan bahsetti ve sonunda bana bir adet keçe alıp botun içine koymam gerektiğini söyledi şimdi bot ne için alınır?

Eğer ben keçe ve ikinci çoraba ihtiyaç duyacaksam neden bu kadar para verip bu botu aldım, buradan tüm tüketicilere sesleniyorum scooter bot alırken lütfen bir adet keçe ve yedek çorap alınız, scooter yetkilileri kalitenizi koruyun lütfen Çünkü bu bot ayağımı üşütüyor.

Murat 2.030 Okunma

Cevaplar

  • Scooter Ayakkabı Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşteri Murat ODABAŞ' ın [email protected] adresine yaptığı başvuruya istinaden ürünü hakkında gerekli açıklamaları yabancı terimler kullanılmadan Türkçe yapılmıştır. Müşteriye detaylı açıklamaları yapabilmek için ürünün teknik açıklamaları ile cevabı verilmiştir. Hasan ŞENGİL Müşteri Hizmetleri Yetkilisi [email protected] www.scooter.com.tr www.scooterayakkabi.com

  • Murat08 Ocak 2015

    Ben ilk defa bu botu almiyorum kaliteyi bozdunuZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön