09 Mayıs 2013 #1788380

Schneider Electric Schneider Merten Serisi Ürünler ve Müşteri Hizmetleri!

Akıllı ev sistemlerinde yaptığım araştırma sonrasında bir şekilde Schneider firmasının Merten serisi ürünlerini buldum. Bu ürünleri, firmanın Göztepe Showroom'unda gördüm ve seçimlerimi yapıp, firmanın bayisi Koneltek üzerinden 14 Şubat'da siparişimi geçtim.


Firma, 40-50 parça ürünün, bazılarının stokta olduğunu bazılarının 4-6 hafta içinde geleceğini iletti. Bu ürünlerden hala 20 civarını alabilmiş değilim, bugün 29 Nisan. Gecikmenin sebebi, firmanın Showroom'unda gösterdiği ürünler için stok tutmaması ve bunları sipariş üzerine Almanya'dan ithal etmesi.


Firmaya (Schneider) yazdığım, müşteri şikayetine hiçbir cevap alamadım. Bir yetkili arayıp, "sürecimiz bu şekilde bile" demedi.

Alper 525 Okunma

Cevaplar

  • Schneider Electric Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Konunun bir daha tekrarlanmaması için gerekli aksiyonlar alınmıştır. Yaşanan gecikmeden ötürü tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla Schneider Electric

  • Alper09 Mayıs 2013

    Şikayetimi 29 Nisan'da girmiştim, bugün 9 Mayıs ve hala aynı ürünler teslim edilmemiştir. Schneider Electric gibi bir firmanın bu kadar zayıf bir tedarik zinciri olmasına hayret ediyorum. Çin'den ürün sipariş ediyorsun 2 haftada adi posta ile geliyor. Schneider Electric siparişini 3 ayda Almanya'dan getirip teslim edemiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön