Schafer'dan Aldığım Çeyiz Setinin Tamamı Kusurlu.

Sevilay B. |

19/10/14 Pazar Günü Mall Of İstanbul bayiliğinizden alışveriş yaptım. Gelen ürünlerin tamamı kusurlu. Schafer'a güvenerek yaptığım bu alışverişten hiç memnun değilim. Çeyiz için alınan bu ürünlerin sorunlu çıkması ( Çatal bıçak seti sandıkla gelecek dediler kutuyla geldi. Pas ve karamalar mevcut. Kahvaltı seti seramik kalitesinde, tabakların köşeleri kırık. Yemek takımının yaldızlı desenleri dalgalı dalgalı.) bu kadarına da pes dedirtti.

Ürünleri iade etmek istediğimi söylüyorum "200 TL'lik kargo masrafı keseriz" diyorlar. Bu hangi sözleşmenin hangi satırında belirtilmiş. Tüketici haklarına mı gitmemiz lazım illa ki, acil geri dönüş istiyorum. Bir daha Schafer mı asla.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevilay B.
  30 Ekim
  13:20

  Bilgilendirme tarafımca yapılmıştır. Soruna ilişkin herhangi bir çözüm üretilmemiştir. Şunu anladım ki Schafer müşterileri direk satış temsilcileri ile baş başa bırakılıyor. Merkez herhangi bir şekilde çözüm üretmiyor. Gerekli reklamınızı en iyi şekilde yapacağımdan kuşkunuz olmasın. Tüketici Hakem Heyeti ile gerekli işlemleri yapacağım.

 • 30 Ekim
  10:17

  SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz.
  Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden gereken bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize
  İyi günler

  Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz;
  SCHAFER Müşteri Hizmetleri
  444 20 63 - destek@schafer.com.tr