30 Nisan 2015

Schafer Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Schafer'den aldığım yemek takımının desenleri silindi. 1 yıldır her kanaldan kendilerine ulaşmama rağmen ürünlerini değiştiremeyeceklerini söylüyorlar. Ürünlerini sezonluk olarak ürettikleri için önceki sezonların garantisi yokmuş. Yani ürünlerini kullan at mantığıyla tasarlıyorlar. Kimse bu kadar zengin değil. Kimse parasını kolay kazanmıyor. Reklamlara para harcayana kadar garanti sistemleri üzerine çalışmalılar. Bir daha Schafer'den alışveriş yapmayı kesinlikle düşünmüyorum. İddaa ettikleri kadar büyük bir firma değillermiş demek ki.

Ayse 779 Okunma

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın ; Ayşe Hanım, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden mail adresimize gereken resimleri göndermeniz halinde mağduriyetin giderimi sağlanacaktır. Bilgilerinize İyi günler Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

  • Ayse11 Mayıs 2015

    1 senede 10 kere kullanmadığımız yemek takımının sadece pasta tabakalarındaki desenler siliniyor. Satıcı fırınlama hatası diyor. Koskoca (?) schaffer yapabicegimiz bir şey yok diyor.  Kimsede ilgilmiyor. Bir daha Schafer mi tövbe.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön