16 Temmuz 2013

Schafer Ürün Hem Karardı Hemde Kulpu Kırıldı!

Schafer'den aldığım iki adet tencerenin bir tanesinin hem rengi karardı, hem de kapağının kulpu kırıldı. Bu kadar iyi marka neden bu kadar sorunlu olabiliyor anlayamıyorum.

Konuyla ilgili yardımcı olunursa sevinirim.

Ebru 134 Okunma

Cevaplar

 • Schafer Temsilcisi25 Temmuz 2013

  Sayın Ebru Bacanak SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden mağduriyetin giderimi adına tekrar iletişime geçilip gereken izah yapılmış ve sorunlu ürün fotoğraflarının gönderimi için adres bilgilendirmesi sağlanmıştır. Bilgilerinize İyi günler Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

 • Ebru24 Temmuz 2013

  kesinlikle ne tercih ederim ne de hiçbir tanıdığıma tavsiye ederim.Ürünlerini 1 yıl bile kullanamıyorsunuz ve müşteri hizmetleri hiç etkin değil.

 • Ebru24 Temmuz 2013

  SHAFER müşteri temsilcisinden hiç memnun kalmadım.Şikayeti yazdığım gün arandım sorunun çözümü için tenceremın kapağının gönderileceğini söylediler.Ve ürünün kararmasıyla ilgilide ürünün resminin çekilip mail atılmasını istediler bende olur atarım dedi. Fakat yoldayım araç kullanıyorum şuan mail adresinizi not edemeyeceğim dedim.müşteri temsilcisi bayanda bana biz size deneme maili atalım siz maile resmi ve bilgilerinize yazarak geri mail atın denildi. Neredeyse 8 gundur mail beklemekteyim kendilerinden ama dönüş olmamaktadır.Tekrar müşteri hizmetlerini aradım konuyu anlattım hiç bi şekilde yardımcı olunmadı.Geri dönüş yapılır bekleyin denildi daha ne kadar beklemem gerekiyor acaba ?Bu arada tenceremin kapağıda hala gönderilmedi. Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

 • Schafer Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Sayın Ebru Bacanak SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden mağduriyetin giderimi adına ürün parça gönderimi sağlanacaktır. Bilgilerinize İyi günler Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön