17 Mayıs 2018
#10452234

Schafer Üç Gündür Dönmediler

24.03.2018 günü Şanlıurfa Piazza'da bulunan Schafer mağazasından çatal bıçak takımı aldım. Bu ürünü alırken orada çalışan personel ürünün 15 gün içinde elimde olacağını söyledi fakat ürün gelmedi tekrar tekrar yaklaşık 10 defa gittim. Fakat her seferinde ürün gümrükte şu gün gelecek diye bizi salladılar. Bende madem ürün sizde yok yurt dışından gelecek neden alırken söylemediniz dedim. Karşılığında bunun muhatabı biz değiliz müşteri hizmetlerini arayın dediler. Müşteri hizmetlerini aradım üründen vazgeçtim paramı verin diye biz size döneriz dediler üç gündür dönmediler. 2 ayda ürün gelmedi mahkemeye verdim paramı alabilmek için.

Batur Batur 2.690 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Batur18 Mayıs 2018

    Müşteri temsilcileriniz bölge müdürleriniz döneceğim deyip dönmüyor hiç memnun değilim Schafer ı aldığım için kimseninde almasını tavsiye etmiyorum

  • Schafer Temsilcisi18 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SCHAFER olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları