07 Haziran 2016

Schafer Satış İşlemi Bitince Garantisi Bitti Diye Başından Savan Firma!

Birkaç yıl önce çeyizim için tencere takımı, yemek takımı, çatal bıçak takımı ve kahvaltı takımı olan bir set almıştım. Aldığıma bin pişmanım. Düğün süresince evde bekledi ürün. Düğünümde ertelenince set biraz daha beklemek durumunda kaldı evde.


Evlendim ve doğal olarak hemen kullanmadım önce günlük takımlarımı kullandım zamanı geldiğinde misafir karşısına çıkardığım takım daha 1 ya da 2. kullandığımda çatal bıçak takımım paslandı. Makinede kırılır diye elde yıkadığım yemek setimde desenler çıktı. Tel kahvaltı takımımda sorun yok.


Tencerelerde su lekesi yapıyordu, hadi onu kendi imkanlarımla toparladım. Evet biraz geç olsa da firmayla 1 sene içinde görüştüm şimdi baştan yemek takımı almaya mecbur kaldığım için yazıyorum bunları. Firmaya fotoğraf gönderdim bana söyledikleri garantisi geçmiş maalesef bir şey yapamıyoruz oldu. Müşteri memnuniyeti sıfır! Hiç beklemezdim sizden bunu hiç yapıcı olamadınız.

Sibel 621 Okunma

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Merhaba Sibel Hanım SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınıza dönüş sağlanmıştır ürünle ilgili gereken bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. Bilginize, İyi günler.

  • Sibel01 Haziran 2016

    şikayetim neden hala yayinlanmiyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön