14 Şubat 2013
Yorum Yap
#1632436

Schafer Olmayan Ürünün Reklamını Yapıyorlar!

Reklamlarda sürekli gördüğüm bir ürünü almak için ilgili firmanın web adresine başvurdum.Web sitesinde ürün olmadığından mail yolladım.Bakınız ekte.1 hafta geçti hiç kimse dönmedi.Otomatik mail bile yok.Bugün telefonla 4442063 nolu destek hattını aradım.


Müşteriye nasıl hitap edeceğini çok iyi bilen (!) G** hanım bana yanlış adrese mail yolladığımı ve doğru adrese yollarsam hemen dönüş yapacaklarını belirtti.Kendisi görmeli ki resmi web sitelerinde iletişim birimi budur.Eğer hata varsa bu sizden kaynaklıdır.Ayrıca üründe yokmuş.Satışta olmayan ürünü reklamlarda kullanan firma için tüketici ne düşünmeli yorumu size bırakıyorum.

Gülesin 648 Okunma

Cevaplar

  • Gülesin17 Şubat 2013

    Hiç şık olmayan bir üslupla aynı personel dönüş yaptı.Telefon kayıtlarını dinleyebilirsiniz.Fakat ürünün neden olmadığını hala açıklamadılar.Neden satışta olmayan bir ürünün reklamı yapılıyor.Yetkili birinden cevap bekliyorum...

  • Schafer Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın yetkili, Tüketicimizin başvurusuna istinaden kendisine gerekli bilgilendirmeler yapılarak konu izah edilmiştir. Bilgilerinize, iyi günler.

Ziyaretçi Yorumları