02 Ocak
#11386726

Schafer Kusurlu Çaydanlık Ve Para İadesi Sorunu!

Schafer 'den çaydanlık satın aldım, internet sitesinden. Bilinen bir marka güvenilir bir marka diye. Gelen çaydanlık çizikler içindeydi. Paketlemesi yapan personelin hiç mi vicdanı yok sormak istiyorum o çaydanlığı kendisi olsa kullanır mı ya da satın alır mı?
Çaydanlığı o şekilde kullanamayacağım, haliyle iade ettim geri gönderdim. Kargom firmaya teslim edildi. Yılbaşından önce bir hafta içinde parası iade edilecek dendi ama edilmedi. Tekrar aradığımda birkaç gün içinde iade edilecek dendi tekrar ama iadesi yapılmıyor.


Koskocaman firma utanmadan öyle bir çaydanlık yolluyor bana hakaret eder gibi hem de paramı iade etmiyor. Kesinlikle güvenip başka şeyler almayacağım çevredeki kerede uyarıda bulunacağım. Şikayet edebildiğim her yere şikayet edeceğim. Böyle bir rezillik olamaz.

Eda Eda 1.721 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi02 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SCHAFER olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Başvurunuz ile ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları