21 Ocak
Yorum Yap
#11480292

Schafer Granit Tencere'de Soyulmalar!

Schafer marka granit tencere seti aldık. 5 yıl garantili olmasına rağmen henüz daha 1 yılı yeni doldurduğu halde soyulmalar meydana geldi. Herhangi bir şekilde bulaşık makinesinde yıkamadığımız ve metal kaşık kullanmadığımız halde tabanında derin çizikler oluştu. Metal kaşığın kesinlikle oluşturulamayacak çizikler.


Ürünü satarken 5 yıl garantisi olduğunu ısrarla vurgulayıp, yapışmaz yanmaz ve çizilmez diyerek tüketiciyi aldatıyorlar. Kullanım hatası olmadığı, üretim hatası olduğu halde ve 5 yıl garanti süresi içerisinde ürünü götürüp değişim talep ettiğinizde ise üretim hatası yoktur deyip geçiştiriyorlar. Tüketiciyi mağdur eden bir mağaza.

Ali Ali 2.316 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi22 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SCHAFER olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Başvurunuz ile ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları