07 Haziran 2016

Schafer Fiyasko Ötesi Bir Kalite Anlayışı ve Hizmet

Adana Optimum Schafer'dan Kasım 2015' te çeyiz seti alışverişi yapmıştım, ürünlerin istediğim zaman tarafıma iletileceği herhangi bir sıkıntının olmayacağı ürünlerin eksiksiz istediğiniz tarihte teslim edileceğinin bilgisi verildi.

Nisan 2016 tarihinde aynı mağazaya siparişlerimi teslim edebilirsiniz diye bildirimde bulundum. Önce çay seti ve baharatlıkları almanız gerekiyordu sürekli üretim değil dediler. Belirtmeniz dedim. Temin edilecek dendi. 2 adet çay seti 3 hafta sonra geldi ve birinin bardakları kırıktı. Aynı ürünü veremeyeceğiz yok.

Ancak bir şekilde halledecekleri söylendi. Hala ses yok. Beğenmiş olduğum ve almış olduğum yemek setinin üretimden kalktığını stokta olmadığını söylediler. Mecburen başka bir ürün beğendik. 2 hafta sonra ürün geldi 2 tabak kırık çıktı. Çelik tencere setim, granit tava tencere setim, çatal-bıçak-kaşık setim, günlük yemek takımım hala teslim edilmedi.

Orkun 850 Okunma

Cevaplar

  • Schafer Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Merhaba Orkun Bey, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınıza dönüş sağlanmıştır ürünle ilgili gereken bilgiler sizlerle paylaşılmıştır. Bilginize, İyi günler.

  • Orkun17 Mayıs 2016

    Hala çözemediler tencere çeyiz seti hala teslim edilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön