01 Ekim 2014 #2726811

Schafer Düdüklü Tencere Patladı!

istanbul sancaktepe ev center mağazasından schafer marka düdüklü tencere aldık.(yengem hediye almıştı) birgün aygaza koyduktan en fazla 5 dk sonra patladı kapağı uçtu içindekiler ve su üstüme geldi tabi daha yeni koyduğumuz için aygaza Allah dan sıcak değildi ki yanmadım.Aldığımız yere götürdük ve bugün aradılar görüşmeye gittik kapağı hava kaçırıyormuş kapağını değiştirdik diye cevap verdiler. Ben tekrar bu tencereyi kullanmak istemediğimi iadesini yada başka bir şeyle değişimini istedim yapmadılar.Tencereyi almadan geri geldik.Satarken tencerenin kapağının hava kaçırdığını bilmezler mi ve tekrar aynı şeyin olmayacağını nereden bilebilirim ben yanınca mı anlayacağım?

Gözde 1.435 Okunma

Cevaplar

  • Gözde12 Mayıs 2015

    Gerekli bilgilendirmeden kasıt nedir? Benden tencerenin numaras vs.. istendi tencereyi aldığım yere bıraktım nereden bilebilirim? Çözüm odaklı bir yaklaşım olmamıştır.

  • Schafer Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden gereken bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize İyi günler Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön