25 Aralık 2015 #4494780

Schafer Değişim İçin Giden Parçaların 1 Aydır Geri Gönderilmemesi, Gönderilen Parçaların İse Yanlış

Firmadan çeyiz seti aldık. Aldığımız setin yemek takımı 2 hafta sonra geldi. Çkb takımının ise stokta olmadığı söylendi. Fark ödeyerek yeni bir takım seçtik. Onun da gelmesi için 2 hafta bekledik. Yemek takımında da çkb takımında da değişmesi gereken parçalar vardı. Mağaza 3 iş günü içerisinde parçaların değişip teslim edileceğini söyledi. Fakat söylenen zamanda teslim edemediler. Ara ara gidip sorduk. Bir hafta önce bıçakların geldiği fakat gelen bıçakların başka bir takıma ait olduğu, tabakların ise henüz gelmediği söylendi. Dün akşam ise tabakların geldiği fakat bu sefer de tabakların yanlış takıma ait olduğu söylendi. Satarken her türlü garantiyi veren firma bir sorunu çözemedi. İade etmeyi düşünüyorum.

Neril 687 Okunma

Cevaplar

 • Neril20 Ocak 2016

  Schafer kullanıcısı olmaktan memnun değilim fakat iade talebimi dikkate almadığınız için ürünleri kullanmak zorunda kalacağım. Ayrıca tarafımla herhangi bir görüşme yapılıp herhangi bir bilgi verilmemiştir. Ürünleri iade edemediğim için fiyat farkı gözetilmeksizin beğendiğim başka bir takım ile değiştirmek istiyorum. Mağaza bunu da kabul etmiyor. Memnuniyetim sıfır bile değil. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim. Firmanız hiç değilse ürünleri istediğim takım ile değiştirmemi kabul etmeliydi. Böyle bir hizmet ve kalite anlayışı olamaz. Sürekli de sizi bilgilendirdik diye görüşme notu paylaşılmasına ayrıca anlam veremiyorum.

 • Schafer Temsilcisi18 Ocak 2016

  Merhaba NERİL Hanım, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize İyi günler.

 • Neril05 Ocak 2016

  Yapılan görüşme ile tarafıma herhangi bir bilgi verilmemiştir. 2 defa aynı konuyla ilgili detayları sormak adına arama yapılmış fakat sorunum halen çözülmemisdir. Ürünleri kesinlikle ve kesinlikle iade etmek istiyorum. Alışveriş yaptığım mağaza iade talebiniz onaylanmadı diyor. Makul bir miktarda hediye alışveriş yaparak maduriyetinizi gideririz diyorlar, uygun gördükleri makul miktar gerçekten 60 TL gibi çok komik bir rakam. Yemek takımını köşeli bir model ile değiştirin diyoruz, fiyat farkı var deyip kabul etmiyorlar. Etrafimdaki herkese bu şikayetlerimi anlatıp kimsenin bu şekilde mağdur olmaması için elimden geleni yapacağım. Gerekirse hakem heyetine başvuracagim.

 • Schafer Temsilcisi29 Aralık 2015

  Sayın; Neril hanım, SCHAFER kullanıcısı olmanıza teşekkür ederiz. Tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize, İyi günler.. Ürünler ve diğer konularla ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz; SCHAFER Müşteri Hizmetleri 444 20 63 - [email protected]

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön