17 Nisan #10347673

Schafer Çeyiz Paketi Tam Bir Sorun

İzmit 41 burda şubesinden 6-7 ay önce ablama ve kendime yaklaşık 3000'er lira vererek almış olduğumuz çeyiz paketlerinden birini teslim aldık. Yemek takımının köşelerinden biri aşağıya biri yukarıya bakıyor. Neredeyse hepsi eğri büğrü, çatal bıçak takımı da aynı şekilde yamuk ve çizik. İzmir Optimum şubesinde yardımcı oldular aynılarından birer takım daha istendi ancak gelen ürünlerin de teslim aldıklarımızdan hiçbir farkı yok. Onlarda hep yamuk, çizik. Genel merkezi aradığımızda değişim yapabileceğimizi ancak para iadesinin olmadığını söylüyorlar. Hangi kanuna dayandıklarını sorduğumuzda şirket politikamız deniyor. Yasal süreç kararı olmadığı sürece para iadesi yapamıyorlarmış! Resmen tüm kanun ve yönetmelikleri hiçe satarak müşteriyi yıldırmaya ve işin peşine düşmemesini sağlamaya çalışıyorlar. Böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştık. Bir an önce her iki paketin de iadesini talep ediyoruz.

Demet 4.785 Okunma

Cevaplar

 • Demet03 Temmuz

  Yemek takımı kare olunca çok daha yamuk oluyor diye yuvarlak ile değiştirmiştim. O da yamuk geldi. Sizin yapacağınız işe lanet olsun! Şimdi düzgününü bekliyorum ancak hala ses yok nedense. Düzgünü olmadığı için olabilir mi? Ne biçim iş yapıyorsunuz siz? Ne zaman mağazaya gitsem şikayet eden birileri ile karşılaşıyorum ve cevabınız aynı "yardımcı olamayız"

 • Demet07 Haziran

  Hala cevap bekliyorum! Kimse benimle iletişime geçmedi. Daha önce de söylediğim gibi, herkese aynı cevabı kopyalayıp yapıştırmakla olmuyormuş demek ki bu işler, değil mi?

 • Demet17 Mayıs

  Beni Instagram'dan neden engellediğinizi öğrenebilir miyim?

 • Demet30 Nisan

  Kimse iletişime geçmiyor nedense. Instagram'a yapılan olumsuz yorumlar siliniyor. Her yere yazacağım ne kadar kalitesiz olduğunuzu. Granit diye sattığınız tencereler soyuluyor be sizin! Kaliteden yoksunsunuz. Para kaybısınız.

 • Demet24 Nisan

  Cevap bekliyorum!

 • Demet18 Nisan

  Hala cevap bekliyorum. Sizin kadar sorumsuz bir firma daha görmedim. 7 aydır 6.000,00-tl paramızı kullanıyorsunuz. İş müşteri memnuniyetine geldiğinde bir hiçsiniz. Birçok insan ürünlerinizin ne kadar kalitesiz olduğunu (durduğu yerde paslanan, leke olan çatal bıçakları, sızdıran, patlayan, yemeği yakan düdüklüleri, altı çıkan, kulpu yanan tencereleri, bulaşık makinesinde yıkanabilir diye satılan yemek takımlarının birkaç ay geçmeden lekelendiğini ve bizim de başımıza geldiği üzere yemek takımlarının yamuk olduğunu) yazmış. Keşke bu yazılanları sizi tercih etmeden önce okusaydım. Yazıklar olsun.

 • Demet17 Nisan

  Herkese aynı cevabı kopyalamak ile olmuyor bu işler. Bir an önce iletişime geçmenizi bekliyorum. İnsanları Hakem Heyeti'ne yönlendirerek zaman, emek ve sinir kaybı yaşamalarına sebep olamazsınız. Haksızsınız... Hakem Heyeti'ne başvurmayı pek tabii ben de biliyorum ancak somut olayda heyete başvurmayı daha gerektirmeyecek ölçüde açık ayıp söz konusu. Ayıplı ürün satıyorsunuz. Hakem heyetine başvurup sonucunda haklı çıktığımda, parama geç kavuşmamdan ötürü meydana gelen zararımı ve evlilik arifesinde yaşadığım manevi çöküntünün zararını ayrıca bir dava ile talep ettiğim zaman avukat vekalet ücreti ile birlikte manevi zararımı da karşılamak isterseniz ben hazırım!

 • Schafer Temsilcisi17 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SCHAFER olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön